فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای اندازه گیری دبی یا جریان آب از فلومترها استفاده می کنند. فلومترها انواع مختلفی دارند و استفاده از نوع مرغوب و دقیق آن در دستگاه های تصفیه آب بسیار مهم است.

از فلومتر با دبی سنج خطی 12 تا 60 متر مکعب به جهت اندازه گیری دبی سیال عبوری از لوله در سیستم ها و یا دستگاه های تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند. فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در واقع قابلیت اندازه گیری دبی آب در محدوده 12 تا 60 متر مکعب در هر ساعت را دارد.

این فلومتر از نوع خطی است و جنس بدنه آن از مواد ABS است، شناوری که درون این فلومتر به کار برده شده است نیز از جنس ABS ساخته شده است.

در کاکرد فلومترها دمای سیال نیز مد نظر قرار می گیرد، به عنوان نمونه این فلومتر در محدوده دمای بین 0 تا 60 متر مکعب کارکردی بسیار مناسب دارد.

از نظر فشار نیز، حداکثر فشار کاری فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب تا 6 بار می باشد. از این فلومتر می توان در دستگاه های تصفیه آب صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات و لوازم جانبی مهم استفاده کرد، این فلومتر با توجه به شرایط آب عبوری در سیستم تغییر وضعیت می دهد و این تغییرات به داده های آنالوگ و یا دیجیتال تبدیل می شود.

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت، دقت بالایی در اندازه گیری دارد، برای اندازه گیری دبی سیالات انتخابی بسیار مناسب است و همچنین درجه بندی آن کاملا واضح و خوانا می باشد.

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط