خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

امروزه به علت آلودگی آب های شهری مردم از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می کنند. دستگاه تصفیه آب در تصفیه خانه ها و اماکن بزرگتر به شکل نیمه صنعتی ارائه می شود. خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بستگی به میزان مصرف شما دارد.

مزیت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نسبت به دستگاه تصفیه آب خانگی میزان خروجی بالای آن می باشد.

کارایی فیلتر های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به روش اسمز معکوس :

مرحله اول: فیلتر پلی پروپیلن pp دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی: توانایی از بین بردن همه ی رسوبات، شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد.

مرحله دوم: فیلتر کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی که توانایی جداکردن کلر، سم های کشاورزی، تری هالومتان ها، طعم، رنگ و بوی نا مطبوع  را از آب دارد.

مرحله سوم: فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، مانند فیلتر دوم عمل می کند علاوه بر آن  که همه ی ذرات بزرگتر از 0.005  میلیمتر را نیز از بین می برد.

مرحله چهارم: فیلتر ro ممبران ، نابودی میکروب ها، قارچ ،انگل ، نیترات، ویروس ها، مواد سمی و…

مرحله پنجم: فیلتر کربن پایانی، این فیلتر طعم و بو حاصل از نگه داری آب در مخزن دستگاه را از بین می برد.

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برند های معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط