فروش فیلتر قلیایی

فروش فیلتر قلیایی در استان تهران و البرز توسط شرکت آغاز شد. دستگاه تصفیه آب خانگی دارای تعدادی فیلتر است که نوع شش فیلتره آن مرغوب است و علاوه بر این شش فیلتر می توان فیلتر های دیگری به دستگاه تصفیه اضافه نمود از جمله فیلتر قلیایی یا فیلتر uv.

آب دارای خاصیت اسیدی و یا قلیایی میباشد که ph تعیین کننده ی میزان اسیدی یا بازی بودن آن است، آب اسیدی دارای مضراتی برای بدن انسان است و گاه به دلایلی نیاز است تا آب قلیایی گردد. اسیدی بودن آب به خصوص برای افرادی که اسید معده بالایی دارند مضر است و بهتر است در این زمان ها آب قلیایی گردد.

برای قلیایی کردن آب از فیلتری به نام فیلتر قلیایی استفاده می کنیم که مازاد بر شش فیلتر اصلی دستگاه به عنوان فیلتر هفتم قرار می گیرد.

قبل از خرید دستگاه تصفیه از کیفیت قطعات به کار رفته درآن اطمینان حاصل کنید. دستگاهی را خریداری کنید که حتما دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورت وقوع هر گونه مشکل فنی بتوانید از مشاوران و متخصصان در این زمینه بهره گیرید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091    

مطالب مرتبط