کارایی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی

کارایی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی

 در دستگاه تصفیه آب صنعتی آب ورودی به دو جریان آب تصفیه شده و پساب تبدیل می شود.مهمترین فیلتر دستگاه که فیلتر ممبران نام دارد باعث حذف املاح محلول از جمله پتاسیم ، سدیم ، کلسیم ، کربنات ، نیترات ، کلراید وغیره می شود.

آب ورودی بعد از عبور از فیلتر ممبران، مواد معدنی و تمام ناخالصی های محلول در آب که بزرگتر از 0001/0 میکرون هستند را از آب جدا می کند و در واقع سختی و سنگینی آب را پایین می آورند.

لوازم و قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتیRO

  • پمپ آب ورودی

برای تامین فشار اولیه جهت عبور آب از فیلتر شنی و میکرونی

  • فیلترهای پیش تصفیه

فیلتر های شنی و فیلتر های میکرونی می باشند که برای جلوگیری از ورود شن ، گل و لای ، خاک و سایر رسوبات موجود در آب استفاده می گردد. علاوه براین، فیلترهای کربنی نیز جهت حذف کلر ، رنگ ، طعم و بو مورد استفاده قرار می گیرد.

  • پمپ فشار بالا

برای تقویت فشار آب برای عبور از غشاء ممبران استفاده می شود.

 پرشر وسل و فیلتر ممبران

در سیستم اسمز معکوس مهم ترین قسمت دستگاه تصفیه آب صنعتی، فیلتر ممبران می باشد که تمام املاح محلول و نامحلول موجود در آب را به وسیله غشاء نیمه تراوای خود حذف می کند.

لوازم و تجهیزات دستگاه آب شیرین کن صنعتی

  •  ابزار دقیق و کنترل کننده ها

کنترل کننده های رایج در دستگاه آب شیرین کن صنعتی ، سوئیچ فشار بالا و پائین ، فلومترهای تولید و پساب ، Ec متر و TDS متر آنلاین و همچنین فلوتر برقی می باشد.

  • سیستم تزریق آنتی اسکالانت Anti Ascalant

نوعی ضد رسوب است که جهت جلوگیری از رسوب گزاری مواد آلی و معدنی در قسمت پمپ هایپرشر و ممبران، به آب ورودی تزریق می گردد و میزان این تزریق مواد ضد رسوب بستگی به نوع آنتی اسکلانت، ابعاد دستگاه و آنالیز آب خام ورودی متغییر است.

  • سیستم شستشویی شیمیایی

زمانی که فیلتر ممبران دچار گرفتگی می شود مقدار TDS آب تولیدی دستگاه بالا می رود و همچنین تولید آب دستگاه آب شیرین کن کم می شود که در این مواقع فیلتر ممبران با مواد شیمیای بر پایه اسید و باز شستشو می شود و احیاء می گردد در غیر این صورت باید فیلتر ممبران تعویض گردد.

کارایی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی

کارایی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط