کارایی  آنتی اسکالانت در صنعت آب و فاضلاب

کارایی  آنتی اسکالانت در صنعت آب و فاضلاب

در این مطلب درباره ی آنتی اسکالانت می خواهیم اطلاعاتی بدست آوریم و با آن آشنا شویم .

آنتی اسکالانت چیست ؟ آنتی اسکالانت ها از مواد شیمیایی هستند که از آن ها برای جلوگیری از ایجاد رسوب استفاده می شود .

در سیستم تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس ، فیلتر ممبران یکی از مهم ترین فیلترهای این سیستم است که به حذف آلاینده های موجود در آب می پردازد . این فیلتر نقش بسیار مهمی در تصفیه و خالص سازی آب دارد .

علت اهمیت فیلتر ممبران چیست ؟ فیلتر ممبران از لایه های متعددی تشکیل شده است که این لایه ها دقت بسیار بالایی دارند و هر آلاینده ، میکروب ، ویروس و سایر عوامل آلوده کننده ای که در آب وجود داشته باشد را ازخود عبور نمی دهد .

حال چرا به فیلتر ممبران پرداخته شد ؟ به دلیل این که فیلتر ممبران پس از این که مدتی فعالیت داشته باشد باید شستشو داده شود .

زیرا تمامی عوامل آلوده کننده ی موجود در آب را به خود جذب کرده است و این مواد پس از مدتی که فیلتر فعالیت داشته باشد انباشته می شوند .

برای شستشوی این فیلتر و حذف آلاینده های انباشته شده و جلوگیری از رسوب آن ها از مواد شیمیایی برای شستشو استفاده می شود که یکی از این مواد آنتی اسکالانت ها هستند .

در صورت استفاده از آنتی اسکالانت ها عملکرد فیلترهای ممبران بهبود می یابد و همچنین طول عمر آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

در هنگام خرید آنتی اسکالانت ها باید به نکاتی توجه کنید که در زیر ذکر شده است :

  • نوع رسوبات (آلاینده های انباشته شده )
  • میزان PH آب
  • نوع فیلتر ممبران و ظرفیت آن
کارایی  آنتی اسکالانت در صنعت آب و فاضلاب

کارایی  آنتی اسکالانت در صنعت آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط