چربی گیر CPI صنعت تصفیه آب و فاضلاب

چربی گیر CPI صنعت تصفیه آب و فاضلاب

جداسازی روغن و چربی از فاضلاب یکی از مراحل مهم تصفیه فاضلاب هایی است که درون آنها حجم کثیری از روغن و چربی وجود دارد.

جداسازی روغن و انواع چربی ها با استفاده از روش CPI یکی از روش های رایج است که در جداسازی روغن از آب بسیار عالی عمل می کند.

جداساز CPI تجهیزاتی هستند که در صنعت تصفیه آب و فاضلاب جهت جداکردن روغن و مواد جامد معلق از فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از جداسازها در اکثر موارد در پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و جزء روش های بسیار امن با کارایی بالا در صنعت تصفیه فاضلاب به حساب می آید.

نحوه عملکرد این سیستم به گونه ای است که پساب به همراه چربی و روغن وارد قسمت بالایی دستگاه می شود و به سمت پایین بین جدا کننده های صفحه جریان پیدا می کند.

روغنی که طی عبور از بین صفحه ها جدا شده است به صفحه موازی سطح جدا کننده می چسبد، این در حالی است که باقی فاضلاب به سمت پایین دستگاه حرکت می کنند.

در واقع هنگامی که ذرات سنگین روغن از فاضلاب جدا می شوند، فاضلاب تصفیه نشده به صفحه جدا کننده ای که در بخش پایینی سیستم قرار گرفته است وارد می شود و در آنجا توسط صفحه های جداساز در یک جهت و رو به بالا حرکت می کنند و سپس ذرات سنگین تری که شامل روغن و چربی است از دستگاه خارج می شوند.

جداساز چربی و روغن CPI برای هر نوع فاضلابی که به مواد روغنی آغشته است مناسب می باشد و میزان آلاینده های روغنی در این سیستم کاملا تحت کنترل قرار می گیرند.

مزایا چربی گیر CPI :

فضای اشغالی محدود در عین راندمان و ظرفیت بالا
نیاز کمتر به اجزاء و تجهیزات مختلف
هزینه نگهداری مناسب تر به دلیل نداشتن قطعات متحرک
امکان استفاده از صفحات جدا کننده با جنس های مختلف نظیر فولاد خام، فودلا ضد زنگ و یا RCC
چربی گیر CPI صنعت تصفیه آب و فاضلاب

چربی گیر CPI صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط