چرا تزریق آنتی اسکالانت با دوز مناسب به دستگاه تصفیه آب RO اهمیت دارد؟

چرا تزریق آنتی اسکالانت با دوز مناسب به دستگاه تصفیه آب RO اهمیت دارد؟

آنتی اسکالانت یکی از مواد شیمیایی است که از آن در صنعت تصفیه آب بسیار استفاده می شود، این ماده جهت جلوگیری و از بین رفتن رسوبات و کریستال های نمک استفاده می شود.

استفاده از آنتی اسکالانت برای نگهداری و افزایش طول عمر فیلتر ممبران بسیار ضروری است و باعث می شود تا هزینه های نگه داری از سیستم به مراتب کمتر شود.

استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب و ترزیق مقدار و دوز مناسب آن اهمیت بسیار بالایی برای عملکرد ممبران دستگاه تصفیه آب RO دارد.

تزریق آنتی اسکالانت بنا به عوامل مختلفی سنجیده می شود تا بتوان بهترین اثر گذاری را در از بین بردن رسوبات داشته باشد.

تزریق آنتی اسکالانت با دوز کمتر نمی تواند منجر به جلوگیری از رسوب گرفتگی ممبران شود، این در حالی است که تزریق آنتی اسکالانت با دوز بیشتر از حد لازم باعث می شود تا آنتی اسکالانت بر روی غشاء ممبران تجمع کند و سبب دیسپرسنم بر روی غشاء ممبران خواهد شد.

برای تزریق آنتی اسکالانت به سیستم RO روش های محاسبه ای دقیقی وجود دارد که با توجه به آنالیز ممبران و آب مد نظر قرار گرفته می شوند و می تواند به صورت خودکار و کامپیوتری دوز مناسب آنتی اسکالانت را برای تزریق به ممبران محاسبه کند.

به همان اندازه که تزریق آنتی اسکالانت با دوز مناسب مهم است، استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب و با کیفیت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در صورتی که آنتی اسکالانت مورد استفاده برای تزریق به ممبران کیفیت لازم را نداشته باشد، می تواند منجر به خرابی و از کار افتادن غشاء ممبران نیز شود، بنابراین در انتخاب نوع و کیفیت آنتی اسکالانت باید بسیار دقت کنید.

چرا تزریق آنتی اسکالانت با دوز مناسب به دستگاه تصفیه آب RO اهمیت دارد؟

چرا تزریق آنتی اسکالانت با دوز مناسب به دستگاه تصفیه آب RO اهمیت دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • محاسبه میزان تزریق آنتی اسکالانت

مطالب مرتبط