پکیج چربی گیر EC در صنعت تصفیه آب

پکیج چربی گیر EC در صنعت تصفیه آب

پکیج چربی گیر EC از سال 1909 شناخته شده و امروزه استفاده از آن بسیار رواج پیدا کرده است. این سیستم با توجه به ویژگی های منحصر به فرد نقش تاثیر گذاری در کاهش بار آلودگی فاضلاب دارد.

پکیج چربی گیر EC یکی از پر مصرف ترین سیستم های پکیج های چربی گیر برای تصفیه فاضلاب های صنعت نفت و گاز است که با استفاده از فرآیند الکتروکواگولاسیون مورد بهره وری قرار می گیرد.

الکتروکواگولاسیون یا EC ترکیبی از دو روش تصفیه قدیمی یعنی انعقاد و شناور سازی و با روش های به روز و پیشرفته الکتروشیمیایی نوین است.

پکیج چربی گیر EC با ترکیب این دو فرآیند تمامی آلاینده های آلی محلول در فاضلاب و روغن هایی که بار آلودگی فاضلاب را بسیار بالا برده اند ناپایدار می کند و باعث خنثی سازی بارها و قطره های امولسیونی می شود.

یکی دیگر از مزایا تصفیه فاضلاب های حاوی روغن با این روش این است که فاضلاب در فرآیندهای بعدی آسان تر تصفیه می شود و فرآیند جداسازی و ایجاد لخته های فاضلاب با سرعت و راندمان بالاتر انجام می پذیرد.

پکیج چربی گیر EC از روش های معمولی و قدیمی، انعقاد بازدهی بسیار بیشتری دارد زیرا به دلیل قرار گرفتن فاضلاب در میدان الکتریکی و حرکت مداوم فاضلاب، احتمال انعقاد کوچیک ترین ذرات باردار نیز وجود دارد.

از طرفی لخته هایی که توسط این سیستم تولید می شوند نسبت به آب تمایل بسیار کمتری دارند و به همین دلیل در مقابل شکست مقاومت بیشتری دارند و به راحتی از فاضلاب فیلتر می شوند.

پکجی چربی گیر EC شامل یک آند قوی و یک کاتد است. آند وظیفه دارد تا یون های فلزی منعقد کننده را تولید کند و صفحه فلزی کاتد درون فاضلاب غوطه ور می شوند و فرآیند جداسازی چربی ها را تکمیل می کند.

پکیج چربی گیر EC در صنعت تصفیه آب

پکیج چربی گیر EC در صنعت تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط