پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV)

پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV)

پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV) یکی از پرشروسل های بسیار مرغوب و با کیفیت است که از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس استفاده می کنند.

این وسل ظرفیت نگه داری دو فیلتر ممبران صنعتی 8 اینچ را دارد. طراحی و ساختار این محفظه به گونه ای است که کاملا مطابق با طول و قطر ممبران های 8 اینچ صنعتی ساخته شده است و می توان انواع ممبران های 8 اینچ صنعتی استاندارد را درون آن قرار داد.

این پرشروسل از نوع ساید پورت است. پرشروسل های ساید پورت به آن دسته می گویند که ورودی آب ورودی به محفظه در کنار تعبیه شده است. فشار کاری این وسل نیز حداکثر تا 450 psi می باشد.

از آنجایی که ممبران های صنعتی اسمز معکوس از نوع فشار بالا هستند، آب با فشار بالا از پمپ خارج می شود و به سمت محفظه ممبران پمپاژ می شود. بنابراین وسل ها باید از مقاومت کافی برخوردار باشند تا دچار شکستگی و ترک نشوند.

از پرکاربرد ترین موارد مصرف این وسل در دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس با ظرفیت متوسط است. در بخش انتهایی این وسل مجراهای ورودی و خروجی آب به فیلتر ممبران قرار گرفته است.

طراحی مجرای ورودی و خروجی وسل ها به نحوی است که منجر به آب بندی ساده و ایجاد فشار مثبت درون محفظه ممبران می شود.

پوسته پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV) از جنس کامپوزیت تقویت شده با الیافی فایبر گلاس است، این بدنه مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد و می تواند دمای آب را تا نهایتا 50 درجه سانتی گراد تحمل کند.

پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV)

پرشروسل 8 اینچ دو المانه 450 psi هیدرو پی وی (HYDRO PV)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط