ویژگی های ستون سختی گیر در تصفیه آب

ویژگی های ستون سختی گیر در تصفیه آب

در ستون ها و یا مخازن سختی گیر با روش تبادل یونی و رزین های آنیونی و کاتیونی موجود در مخزن، سختی آب به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. سیستم های سختی گیر رزینی باید دارای ویژگی ها و مشخصه های معینی باشد تا طبق آن ها بتوان بهترین و بیشترین بهره را از سیستم ها برد. جهت بالا بردن راندمان سیستم های سختی گیر رزینی استفاده از تجهیزات و لوازم مربوطه نقش مهمی را دارند و در صورت بهره وری از آن ها در شرایط مساعد می توان به رضایت لازم رسید.

تجهیزات سختی گیر رزینی

  • طراحی متنوع با ظرفیت مختلف :

سیستم های سختی گیر با توجه به موارد و اماکن مورد نیاز در حجم های مختلفی ساخته می شوند و از 30،000 تا 50،000،000 گرین قابل ارائه هستند.

استفاده از شیرهای دستی و یا خودکار:

استفاده از شیرهای چند حالته که به صورت دستی و یا نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک ساخته می شوند بسیار مهم است. این شیرها قادرند عملیات شستشو و بک واش فیلتر را تنظیم کنند. استفاده از شیرهای چند حالته با کیفیت در سیستم بسیار مهم است.

ستون های سختی گیر :

ستون های سختی گیر از جنس FRP از پرکابردترین ستون های سختی گیر می باشد و جهت جلوگیری از خوردگی و رسوب بستن و همچنین کاهش قیمت، استفاده از این ستون ها بسیار رایج شده است.

مخزن آب نمک :

مخازن آب نمکی که از جنس پلی اتیلن می باشند علاوه بر اینکه در برابر خوردگی مقاوم هستند بلکه وزن کمتری نسبت به سایر مخازن دارند و همین ویژگی ها سبب استفاده متداول از آن ها شده است. مخزن آب نمک در عملیات احیاء رزین نقش مهمی دارد و عملکرد آن باید کنترل شده باشد.

رزین های با کیفیت :

رزین های مورد استفاده در مخازن باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا توان جذب یون های سخت را به بهترین حالت داشته باشند.

ویژگی های ستون سختی گیر در تصفیه آب

ویژگی های ستون سختی گیر در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط