وظیفه پمپ های حرارتی در تصفیه آب

وظیفه پمپ های حرارتی در تصفیه آب

پمپ های حرارتی ، پمپ هایی هستند که از نقطه ای که کمترین دما را دارد به نقطه ای که بیشترین دما را دارد انتقال انرژی را انجام می دهد .

از پمپ های حرارتی برای گرمایش آب استفاده می شود . از این پمپ ها در استخرها برای گرم کردن آب استفاده می شود.

نحوه گرم کردن آب استخر توسط پمپ حرارتی :

آبی که از فیلترها و پمپ تصفیه آب می گذرد ، پس از آن وارد پمپ حرارتی می شود . پمپ حرارتی دارای یک فن است و در اطراف دستگاه اواپراتور ( Evporator ) وجود دارد .

هوای محیط توسط پمپ به درون آن کشیده شده و از بین اواپراتور عبور می کند . در اواپراتور مایعی سرد کن وجود دارد که با وارد شدن هوای محیط اطراف به گازی داغ تبدیل می شود که این گاز وارد کمپرسور می شود و دمای آن افزایش می یابد .

پس از این مرحله این گاز وارد کندانسور می شود که در این قسمت تبادل حرارتی صورت می گیرد . با انجام شدن تبادل حرارتی دمای آب استخر از 3 تا 5 درجه سلسیوس افزایش پیدا می کند و وارد استخر می شود .

به طور کلی ابتدا مایع سردکن وارد اواپراتور می شود و به گاز داغ تبدیل می شود . سپس هوای محیط توسط فن پمپ حرارتی کشیده می شود و این هوا از بین اواپراتور می گذرد .

کمپرسور دما را افزایش می دهد و فشار گاز سرد کن را نیز می افزاید و در نهایت گاز داغ سرد کن دمای آب استخر را افزایش می دهد .

وظیفه پمپ های حرارتی در تصفیه آب

وظیفه پمپ های حرارتی در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط