وظیفه شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ

وظیفه شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ

در این مطلب درباره ی شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ صحبت کنیم و در رابطه با آن اطلاعاتی به دست آوریم . شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ چیست و چه کاربردی دارد ؟ اصلاً دوزینگ پمپ چیست ؟ برای این که پاسخ این سوالات را متوجه شوید ، این مطلب را دنبال کنید .

دوزینگ پمپ چیست ؟ دوزینگ پمپ که به آن پمپ تزریق نیز گفته می شود نوعی پمپ است که به تزریق و جا به جایی سیالات مختلف می پردازد .

در دستگاه کلریناتور یا کلرزن برای تزریق کلر به آب برای ضدعفونی شدن از این پمپ استفاده می شود .

شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ چیست ؟ شفت پروانه هم‌زن که در این مطلب می خواهیم در رابطه با آن در این مطلب بدانیم ، یکی از قطعات تعبیه شده در دوزینگ پمپ می باشد .

کار این قطعه چیست ؟ برای این که کلر تزریق شده به آب با آب ترکیب شود و ضدعفونی آب صورت بگیرد ، این قطعه در دوزینگ پمپ قرار گرفته است .

برای این که فرآیند کلرزنی صورت بگیرد ، وجود مخزن در دستگاه تصفیه آب ضروری است . چرا ؟ علت ضروری بودن وجود مخزن در دستگاه کلریناتور این است که در این مخزن آب و کلر و مشتقات آن که برای گندزدایی مورد استفاده قرار گرفته اند ، وجود دارد .

در بالای این مخزن شفت پروانه ای  وجود دارد که به کمک این قطعه آب و کلر با هم ترکیب می شوند . نیرو و انرژی که این قطعه برای چرخش و فعالیت خود نیاز دارد را الکتروموتور تامین می کند .

شفت های پروانه بر اساس ارتفاع و ابعادی که دارند ، تقسیم بندی می شوند و به طور کلی در ابعاد 50 ، 70 و 90 سانتی متر ساخته می شوند و برای انتخاب شفت پروانه مناسب به حجم و ارتفاع مخزن توجه داشته باشید و همچنین شفت پروانه ای را انتخاب کنید که از جنس استیل یا فولاد باشد تا مقاومت بالایی داشته باشد .

وظیفه شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ

وظیفه شفت پروانه هم‌زن دوزینگ پمپ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط