هوادهی فاضلاب با به حرکت درآوردن آب

هوادهی فاضلاب با به حرکت درآوردن آب

هوادهی یکی از متداول ترین روش هایی است که برای تصفیه فاضلاب به کار برده می شود و جزء مراحل مقدماتی تصفیه فاضلاب به حساب می آید. هوادهی فاضلاب با استفاده از روش های متعددی انجام می شود و طی آن شرایطی برای تصفیه هرچه بهتر فاضلاب فراهم می شود.

هوادهی فاضلاب با به حرکت درآوردن آب شامل روش های مختلفی می شود که در ادامه به اختصار هر یک را توضیح خواهیم داد :

  • هوادهی بشقابی(سینی) :

در روش هوادهی فاضلاب بشقابی از تعدادی سینی استفاده می کنند، این سینی ها در کف خود دارای منافذ یا روزنه هایی هستند که درون آنها عمدتا با سرامیک یا پلاستیک پر می شوند. این ساز و کار باعث شده تا آب حین عبور از سینی ها سطح تماس بیشتری با هوا داشته باشد. هر چقدر تعداد سینی های به کار برده شده بیشتر باشد، زمان تماس آب و هوادهی افزایش پیدا می کند.

  • هوادهی پاششی :

هوادهی پاششی روشی است که شامل لوله های سوراخ دار است و آب با  فشار بالا وارد این لوله ها شده و سپس به واسطه نازل های موجود در لوله ها به هوا پاشیده می شوند. روش هوادهی پاششی به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است، اما فضای بیشتری را اشغال می کند.

  • هوادهی آبشاری پله ای :

در این روش از مصالح بنایی استفاده می شود و پله هایی بتنی با ارتفاع 1 تا 3 متر ایجاد می شود، بر روی این پله ها بندهایی قرار گرفته است که با جریان آب بر روی پله ها سطح تماس بیشتری با هوا پیدا می کنند.

  • هوادهی سطحی :

هوادهی سطحی یکی از رایج ترین روش هایی است که برای هوادهی فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد، ویژگی های این روش باعث شده تا استفاده از آن نیز رایج تر باشد. هوادهی سطحی بر روی مخازنی که بر حسب زمان ماند هوادهی طراحی می شوند، نصب و راه اندازی خواهند شد.

هوادهی فاضلاب با به حرکت درآوردن آب

هوادهی فاضلاب با به حرکت درآوردن آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط