نمایندگی فروش سیلیس در تصفیه آب و فاضلاب

نمایندگی فروش سیلیس در تصفیه آب و فاضلاب

 سیلیس یکی از مهمترین اجزاء در فیلتراسیون شنی است. سیلیس از جمله کانی هایی است که در صنعت تصفیه آب کارکرد فراوان دارد.

در فیلتراسیون شنی آب از چندین لایه سیلیس با اندازه های مختلف عبور کرده و ذرات ریز و درشت آن گرفته می شود و آبی زلال و تصفیه شده ارائه می دهد.

به دلیل وجود سیلیس در فیلتر شنی با گرفتن رسوبات و ناخالصی های آب یک سیستم فیلتراسیون بسیار مفید است.

در تصفیه آب و فاضلاب از سیلیس هایی با درجه خلوص بیش از 95 درصد استفاده می شود. سیلیس ها از نظر درصد خلوصی که دارند به درجه بندی مختلفی تقسیم بندی می شوند.

انواع سیلیس ها از لحاظ  کیفیت و نوع جنس کانی عبارتند از :درجه ممتاز ، درجه یک ، درجه دو ، سیلیس آمورف  که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند.

سیلیس ممتاز در صنایع شیمیایی، صنایع شیشه سازی ، صنایع لعاب دهی ، تولید پشم شیشه کاربرد فراوانی دارد و بهترین نوع سیلیس است.

سیلیس درجه یک در تولید فیلتراسیون شنی و فیلتراسیون آب و فاضلاب کاربرد دارد. سیلیس درجه دو در تولید آجر ، کارخانجات تولید سیمان و بتن سبک کاربرد دارد.

کاربرد سیلیس آمورف  در ساخت فیبرهای نوری ، ساخت سیلیکون ها و سیلکات ها و در تولید سیلیکا ژل می باشد.

به میزان ناخالصی ها و مقدار شیشه و پلاستیک داخل بسته های سیلیس درجه خلوص گفته می شود.

بنابرین در هنگام خرید باید سیلیسی را انتخاب نمود که درجه خلوص بالایی و در نتیجه بازدهی خوبی برخوردار باشد. سیلیس (Silica) در واقع از مواد معدنی چون سیلیکون و اکسیژن (Sio2) تشکیل می گردد.

نمایندگی فروش سیلیس در تصفیه آب و فاضلاب

نمایندگی فروش سیلیس در تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط