ممبران صنعتی اسمز معکوس

نصب ممبران صنعتی اسمز معکوس

فیلترهای ممبران صنعتی اسمز معکوس از نظر ابعاد بسیار بزرگتر از ممبران های خانگی و نیمه صنعتی هستند و نحوه نصب و قرار گیری آنها نیز درون محفظه یا پرشر وسل های ممبران کمی متفاوت تر و البته دقیق تر است.

نصب فیلترهای ممبران در دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس باید توسط فردی متخصص و با تجربه انجام شود.

فردی که این فیلتر را در دستگاه نصب می کند باید کار آزموده باشد و کلیه تجهیزات و وسایلی را که برای نصب فیلتر لازم است را داشته باشد.

این تجهیزات شامل کفش و عینک ایمنی، روان کننده های سیلیکون، گلیسیرین، آچار آلن، لوازم مناسب برای شستشو داخل پرشر وسل که شامل اسفنجی با میله بلند و آب با فشار کافی و ماده شستشو مناسب است.

قبل از نصب فیلتر ممبران صنعتی ابتدا هر دو گپی که در دو طرف پرشر وسل نصب شده است جدا کنید، سپس با استفاده از آب پر فشار تمامی آلودگی هایی که درون وسل وجود دارد را به خوبی پاک کنید و سپس روغن کاری نمایید.

موارد فوق نیازهای اولیه و ابتدایی است که برای نصب ممبران صنعتی باید انجام داده شود. پس از آن عملیات های مختلفی انجام می شود که کمی فنی تر بوده و بهتر است توسط کارشناس تصفیه آب انجام شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از وارد کنندگان ممبران های اورجینال تایوانی و آمریکایی از برندهای معروف، انواع مختلفی از ممبران های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی را با کیفیت بسیار بالا به فروش می رساند.

کلیه خدمات نصب و راه اندازی فیلتر ممبران صنعتی توسط شرکت و بدون دریافت هزینه اجرت انجام می شود و خدمات پس از فروش نیز تا 15 سال به مشتریان ارائه می شود.

ممبران صنعتی اسمز معکوس

ممبران صنعتی اسمز معکوس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • اسمز معکوس صنعتی language:fa

مطالب مرتبط