مشخصات انواع فیلتر شنی تصفیه آب

مشخصات انواع فیلتر شنی تصفیه آب

نکته ای که فیلترهای شنی را از یکدیگر متمایز می سازد نیرویی است که باعث می شود تا آب از نازل عبور کند. بر همین اساس فیلترهای شنی به چند دسته تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از:

فیلتر شنی آرام:

این نوع از فیلتر شنی بیشتر در طبیعت دیده می شود که آب بدون هیچ فشاری و با سرعت طبیعی و آرام از بستر مواد شنی عبور می کند.

 این روش تصفیه بیشتر برای محیط های صنعتی و خانگی کاربرد دارد که نیاز آنها به تصفیه آب کم می باشد. به عنوان مثال برای تصفیه آب در شبکه های تصفیه آب روستایی می توان از این روش استفاده نمود.

فیلتر شنی تند ثقلی:

این گروه از فیلترهای شنی شباهت زیادی با گروه قبلی دارند با این تفاوت که مساحت بستر شنی آنها با یکدیگر متفاوت است. در نوع از روش تصفیه برای عبور آب بستر پوشیده شده از ماسه و سیلیس 40 تا 100 متر مربع است اما در نوع شنی آرام بستر شن حدود 300 تا 800 متر مربع در نظر گرفته می شود.

این روش نسبت به روش قبلی دارای سرعت بالاتری برای تصفیه می باشد اما به دلیل اینکه آب از بستر کوچکی عبور می کند سرعت کثیف شدن بستر شنی افزایش می یابد.

فیلتر شنی تند تحت فشار:

از پرکاربرد ترین نوع صافی شنی فیلتر شنی تحت فشار می باشد که بیشتر در محیط های صنعتی و خانگی که نیاز است آب به سرعت تصفیه شود مورد استفاده قرار می گیرد.

آبی که با فشار از پمپ وارد می شود باعث می شود تا سرعت عبور آن از بستر شنی و نازل ها افزایش پیدا کند و نسبت به دو روش قبلی آب با سرعت بیشتری تصفیه شود.

از رایج ترین نوع این فیلتر ها می توان به فیلتر های استخر اشاره کرد.

مشخصات انواع فیلتر شنی تصفیه آب

مشخصات انواع فیلتر شنی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط