مزایا استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلنی

مزایا استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلنی

دفع و تصفیه صحیح فاضلاب یکی از مهم ترین مسائل در جهت سلامت محیط زیست است. سپتیک تانک ها یکی از مهم ترین مراحل تصفیه فاضلاب را برعهده دارند و با کاهش جریان و سرعت فاضلاب سبب تصفیه بهتر آن می شود. سپتیک تانک ها جنس های مختلفی دارند اما یکی از پرکاربردترین سپتیک تانک ها از جنس پلی اتیلن می باشد. ویژگی های فراوان این مخازن باعث شده تا استفاده از آن ها رواج پیدا کند.

مزایا سپتیک تانک پلی اتیلنی

  • وزن کم :

سپتیک تانک های پلی اتیلنی وزن بسیار کمتری نسبت به سایر سپتیک تانک ها دارند. از این جهت نصب و حمل و جا به جایی آن نیز با سهولت انجام می شود.

  • عایق بندی بسیار خوب :

سپتیک تانک ها از جنس پلی اتیلن عایق بندی بسیار خوبی دارند. پلی اتیلن از جمله موادی بوده که در برابر گازهای شیمیایی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

  • تعمیرات آسان تر :

با توجه به شیوه منحصر به فرد در طراحی و ساخت سپتیک تانک های پلی اتیلنی و همچنین با توجه به جنسی که دارد، تعمیرات و سرویس آن بسیار راحت تر از سایر سپتیک تانک ها است.

  • نصب آسان :

نصب و راه اندازی سپتیک تانک های پلی اتیلنی بسیار آسان است. در نتیجه این موضوع سبب می شود تا هزینه نصب و همچنین نگه داری آن نسبت به سایر سپتیک تانک ها مناسب تر باشد.

  • عدم خوردگی و نفوذ ریشه درختان :

سپتیک تانک پلی اتیلنی با توجه به مواد اولیه ساخت بسیار با کیفیت نسبت به نفوذ ریشه درختان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

  • فضای اشغالی کمتر در زیر زمین :

در صورت نصب سپتیک تانک در زیر زمین نیاز به حفر چاله بسیار بزرگی نمی باشد. مانند نمونه برای دفن مخازن بتنی به زیر زمین لازم است چاله بسیار بزرگی حفر شود اما در سپتیک تانک پلی اتیلنی نیاز به حفر گودال و یا چاله بزرگ وجود ندارد.

مزایا استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلنی

مزایا استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط