مراحل مقدماتی تصفیه فاضلاب

مراحل مقدماتی تصفیه فاضلاب

در حالت کلی تصفیه فاضلاب طی روش های مختلفی صورت می گیرد و به فرآیندی گفته می شود که طی آن پساب ورودی به تصفیه خانه که دیگر قابلیت استفاده ندارد، تصفیه می شود و دوباره به محیط زیست بر می گردد. در واقع هدف از تصفیه فاضلاب کاهش آلاینده ها تا حدی است که آب به سطح قابل قبولی از کیفیت برسد و ورود آن به طبیعت بدون خطر باشد.

جمع آوری فاضلاب

اولین مرحله در روند تصفیه فاضلاب، جمع آوری پساب است. سیستم های جمع آوری فاضلاب توسط شهرداری و همچنین صاحبان کسب و کارها و صنایع مختلف در محل مورد نظر ایجاد می شود.

این کار برای این صورت می گیرد تا اطمینان حاصل شود که تمامی پساب ها جمع آوری شده اند و به نقطه مرکزی برای انجام مراحل تصفیه منتقل می شوند.

فاضلاب جمع آوری شده توسط سیستم های زهکشی شده به پکیج های تصفیه خانه های فاضلاب هدایت می شود. نکته مهم در محل انتقال فاضلاب این است که لوله های انتقال نباید هیچ گونه نشتی داشته باشند.

کنترل بو نامطبوع ناشی از فاضلاب

در تصفیه خانه های فاضلاب کنترل بوی پساب ورودی بسیار مهم است. از آنجایی که فاضلاب حاوی مواد بسیار آلوده ای است، فرآیند از بین بردن بو نامطبوع فاضلاب بسیار مهم می باشد. برای خنثی کردن بوی نامطبوع آلاینده ها از مواد شیمیایی مختلف بهره می برند.

غربالگری

غربالگری در تصفیه خانه ها شامل مراحلی است که طی آن تمامی اشیاء بزرگ موجود در پساب را نظیر پوشک، پنبه، پلاستیک، لوازم بهداشتی، دستمال مرطوب و انواع بطری ها و غیره را به منظور جلوگیری از آسیب به انواع پکیج ها حذف می کنند. این زباله ها در کنار یکدیگر جمع آوری می شوند و به مراکز جمع آوری زباله دفع می شوند.

مراحل مقدماتی تصفیه فاضلاب

مراحل مقدماتی تصفیه فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • سختی گیر مغناطیسی language:fa
  • نحوه راه اندازی شیر سه حالته سختی گیر
  • نقشه مخزن دی اریتور

مطالب مرتبط