فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20

فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20

سی سی کی (c.c.k) یکی از مطرح ترین کمپانی های سازنده محصولات مربوط به تصفیه آب است و محصولات آن در سرتاسر جهان از اعتبار و شهرت بهره مند می باشند.

این کمپانی تایوانی با به کارگیری از دانش ها و فناوری های به روز دنیا توانسته است محصولات درجه یکی را با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه کنند.

فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20 یکی از فیلترهای پر مصرف و کاربردی در دستگاه های تصفیه آب صنعتی است که می توان از آن در دومین مرحله از دستگاه استفاده کرد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و برای استفاده از آن در دستگاه وجود محفظه ضرورت دارد.

این فیلتر با ارتفاع 20 اینچ و با قطر 5 اینچ طراحی شده است و ساختار استاندارد آن باعث شده تا بتوان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی استفاده کرد.

درون پوسته و کارتریج فیلتر با دانه های کربن فعال پر شده است و آب با عبور از بین ذرات کربن تصفیه می شود و ناخالصی های شیمیایی موجود در خود مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم، مزه، بو و رنگ نامطبوع خود را از دست می دهد.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است و قدرت جاذب بسیار بالایی در حذف ناخالصی ها دارد، این نوع کربن مرغوب ترین نوع کربن برای تصفیه آب است و با سلامت انسان کاملا سازگار می باشد.

مدت زمان استفاده مفید از فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20 نهایتا تا 9 ماه است و پس از آن به دلیل اشباع شدن دانه های کربن باید تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20

فیلتر کربن فعال گرانول صنعتی c.c.k مدلUDF-J-20

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط