فیلتر پلی استر 20 اینچ جامبو 30 میکرون واتر سیف

فیلتر پلی استر 20 اینچ جامبو 30 میکرون واتر سیف

واتر سیف یکی از معروف ترین برندها در زمینه تصفیه آب است و جزء یکی از کمپانی های فعال است و با تولید محصولات بسیار متنوع و پیشرفته، توجه بسیاری از مصرف کنندگان و مشتریان را به خود جلب کرده است.

این شرکت انواع محصولات تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی را طراحی و تولید می کند و در اغلب موارد محصولاتی متناسب با نیازهای مشتریان تولید می کند.

فیلتر پلی استر نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو واتر سیف یکی از فیلترهای تصفیه آب قابل شستشو است و همانند فیلتر الیافی می تواند انواع جامدات معلق موجود در آب مانند شن و ماسه، گل و لای، خاک، زنگ لوله ها و رسوب و سایر ذرات معلق را از آب حذف کند. این فیلتر از جنس پلی استر است و می توان بارها فیلتر را شستشو داد و مجددا از آن در دستگاه استفاده کرد.

عملکرد این فیلتر بدین گونه است که آب با فشار وارد فیلتر پلی استر می شود و با عبور از دیواره این فیلتر تصفیه می شود و املاح معلق اجازه عبور پیدا نمی کنند. ذرات معلق موجود در آب از این فیلتر با دقت 30 میکرون فیلتر می شوند و از آب جدا می شوند.

کاربرد این فیلتر در اغلب موارد برای مواقعی است که گل و لای موجود در آب بالا است و می تواند منجر به خرابی زود هنگام فیلتر الیافی شود.

بنابراین از این فیلتر به عنوان پیش تصفیه در اولین محفظه استفاده می کنند تا طول عمر فیلتر الیافی بالاتر برود.

فیلتر پلی استر نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو واتر سیف در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی، دستگاه های تصفیه آب ورودی ساختمان ها و پیش تصفیه قابلیت استفاده دارد.

فیلتر پلی استر 20 اینچ جامبو 30 میکرون واتر سیف

فیلتر پلی استر 20 اینچ جامبو 30 میکرون واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط