فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040

محصولات کمپانی آمریکایی فیلمتک مخصوصا فیلترهای ممبران خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی فیلمتک از اعتبار و شهرت جهانی بهره مند هستند و به عنوان با کیفیت ترین فیلترهای ممبران شناخته می شوند.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040 از فیلترهای ممبران می باشد که برای تصفیه و خالص سازی آب شور دریا و آب های زیر زمینی مناسب است و در تولید آب با خلوص بالا بسیار عملکرد مناسبی دارد.

این فیلتر به گونه ای ساخته شده است که علاوه بر دفع بالای نمک و شوری آب، مصرف انرژی کمی دارد. عملکرد این فیلتر با استفاده از تکنولوژی نوین اسمز معکوس انجام شده و فرآیند تصفیه آب در آن بسیار دقیق و اتوماتیک است.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040 برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با اندازه ای نسبتا متوسط با ظرفیت تولیدی کمتر از 2300 لیتر در ساعت بسیار مناسب و کافی است.

این فیلتر با فشاری در حدود 800-1200 PSI کار می کند و با قدرت بالا قادر به حذف شوری آب تا 99.75% است.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040 از سه لایه غشاء کامپوزیتی متشکل از پلی استر، پلی سولفون و پلی امید ساخته شده است و در برابر محدوده وسیعی از ph مقاومت دارد.

جنس پوسته بیرونی این فیلتر از فایبر گلاس است و می تواند حداکثر دمای عملیاتی تا 45 درجه سانتی گراد را تحمل کند.

غشاء این فیلتر در برابر کلر مقاومتی در حدود 0.1 PPM در لیتر دارد، اما به صورت کلی کلر مخرب کننده ترین ماده برای غشاء فیلتر ممبران به حساب می آید از این رو بهتر است آب قبل از ورود به ممبران تصفیه مقدماتی را با فیلترهای کربن پشت سر گذاشته باشد.

مشخصات فنی :

  • ابعاد :
  • طول : 40 اینچ
  • قطر : 4 اینچ
  • ظرفیت تولید آب : 6.1 متر مکعب در روز
  • جنس : کامپوزیت پلی آمید
  • محدوده PH قابل قبول عملیات : 2-11
  • حداکثر دمای کاری : 45 درجه سانتی گراد

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل SW30HRLE-4040

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط