فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای

فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا متخصص در زمینه تصفیه آب است و راه حل هایی را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به آب های شهری و زیر زمینی در دسترس دارد.

مثلا در مکان هایی که لازم است تمام آبهای ورودی (نقطه ورود، POE) به میزان زیادی تصفیه شود و تمام رسوبات، کدورت، مواد آلی، آهن اکسیده شده (زنگ آهن)، آلاینده هایی مانند منگنز و یا مقیاس ذرات از بین برود باید از فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای بر سر راه آب ورودی استفاده شود.

فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای معمولا از سه لایه تشکیل شده اند (یعنی از پایه شن، سیلیس غربال شده و آنتراسیت) و وسیله ای اقتصادی برای تصفیه اولیه و از بین بردن بخش عمده ای از مواد جامد معلق هستند. این فیلترها برای آبهای سطحی بسیار کاربردی می باشند.

شستشوی برگشتی فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای بسیار راحت است ، هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک انجام می شود.

با بازگرداندن جریان آب به راحتی شستشو انجام می شود. شستشوی فیلتر علاوه بر اینکه رسوبات درون فیلتر را از بین می برد بلکه باعث درجه بندی مجدد مواد داخل فیلتر می شود.

فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای از مخازن FRP ساخته می شوند و بر اساس نیاز شما در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی می شود همچنین می توانیم سیستم اتوماتیک و یا دستی را بر اساس درخواست شما بر روی آن قرار دهیم.

تمام سیستم ها بر اساس طیف وسیعی از معیارها از جمله نیازهای شما تنظیم می شوند. منبع آب و کیفیت، کاربرد، میزان جریان ، حجم از عواملی هستند که در طراحی این سیستم ها تاثیر گذار می باشند.

فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای

فیلترهای شنی و کربنی چند رسانه ای

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط