فلومتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

فلومتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

فلومتر دستگاهی است که حجم موادی که از یک مقطع مشخص عبور می کنند را اندازه گیری می کند . فلومتر آب در دستگاه های تصفیه آب صنعتی ، یکی از تجهیزاتی است که جریان آب و دبی (حجم آب جا به جا شده از یک مقطع مشخص در مدت زمان مشخص) آن را اندازه می گیرد .

عملکرد فلومتر به چه صورت است ؟

فلومتر لوله ای است که در داخل آن جسمی شناور قرار دارد . جسم شناور به شکل کره ای یا متقارن می باشد . این جسم شناور با توجه به مقدار جریان آب در آن ، به سمت بالا یا پایین به صورت عمودی حرکت می کند .

چرخش شناور در لوله به این معنا است که مایع در حال جریان می باشد . محل شناور در صورتی که دبی جریان عبوری از روتامتر (نوعی دبی سنج است که می تواند دبی سیال عبوری از یک لوله را اندازه گیری می کند و سیال می تواند مایع یا گاز باشد.) بیشتر باشد ، بالاتر خواهد رفت .

در بعضی دستگاه ها ارتفاع جسم شناور را یک سنسور اتوماتیک اندازه می گیرد . یکی از اجزای فلومتر درجه است که برای خواندن شدت جریان از آن استفاده می شود . قسمت خارجی فلومتر از محفظه یا بدنه ای تشکیل شده است .

به دلیل اینکه بین شناور و دیواره لوله جریان مایع وجود دارد ، فلومترها نیازی به شست و شو ندارند اما باید از آن ها در برابر ضربه محافظت کرد .

همه ی فلومتر ها مناسب سیال های مختلف نیستند و باید از فلومتر متناسب با نوع سیال در دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده کرد .

در چه مواردی از فلومتر ها استفاده می شود ؟

  • دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس(RO)
  • دستگاه های تاسیساتی
  • دیگ بخار یا کنترل بویلر
  • آزمایشگاه های طبی و صنعتی
  • مراکز تحقیقاتی
فلومتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

فلومتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط