فروش قرص نمک برای تصفیه آب

فروش قرص نمک برای تصفیه آب

از قرص نمک در فیلترهای سختی گیر آب نیز استفاده می شود.به یاد داشته باشید که هر چقدر قرص نمک که در دستگاه استفاده می کنید با کیفیت باشد عمر دستگاه شما زیادتر خواهد شد.

البته به دلیل گران بودن قرص نمک بعضی ها از قرص نمک خرد شده استفاده می کنند که همین مساله باعث کاهش عمر دستگاه می شود.

قرص نمک باعث افزایش عمر رزین ها می شود و در نتیجه دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس و آب با کیفیت تری به دست می آید. قرص نمک مزایای دیگری همچون جلوگیری از رسوب آهک در کنترل والوها، پایین آوردن هزینه هایی مثل تعمیرات دستگاه نیز دارد.

از قرص نمک در اتاق دیالیز نیز استفاده می شود از آنجائیکه می دانید اتاق دیالیز باید همه چیز کاملا استریل باشد بهتر از قرص نمک استفاده شود که دارای بسته بندی است و میکروب به داخل قرص راه پیدا نمی کند.

در دستگاه تصفیه آب صنعتی نیز از آب و نمک برای احیای فیلتر استفاده می شود.و باید در انتخاب نمک برای دستگاه فاکتورهایی همچون غلظت نمک،مدت زمان شستشو، دبی محلول شستشو،سرعت جریان محلول شستشو و درجه خلوص نمک باید در نظر گرفته شود. همچنین نوع رزین به کار رفته در دستگاه و حجم و ظرفیت رزین باید در نظر گرفته شود.

فروش قرص نمک برای تصفیه آب

فروش قرص نمک برای تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط