فروش فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک

فروش فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک

کمپانی فیلمتک انواع فیلتر ممبران را با ظرفیت های مختلف تولید می کند و فیلتر ممبران های تولیدی آن از بهترین فیلترهای موجود در بازار به حساب می آیند.

فیلمتک از معروف ترین تولیدکنندگان فیلتر ممبران های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می باشد که با توجه به افتخارات فراوان و کیفیت بالای فیلترهای ممبران جایگاه ویژه ای را در صنعت تصفیه آب بدست آورده است.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک با ابعاد (40 اینچ در 4 اینچ) می تواند در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد. این فیلتر در شبانه روز توان تصفیه 2400 گالن آب را دارد و به صورت کلی برای دستگاه های تصفیه آبی که حجم متوسطی دارند می تواند آبی با کیفیت بسیار بالا را تولید کند.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک می تواند آب ورودی را با فشار 225-600 psi  تحمل کند. بدلیل اینکه مواد اولیه به کار برده شده در ساخت غشاء فیلتر بسیار با کیفیت می باشند، این فیلتر در صورت شستشوی مداوم و کیفیت آب ورودی مناسب می تواند طول عمری طولانی تر نسبت به سایر فیلترهای ممبران داشته باشد.

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک می تواند با دقت بسیار بالا هر نوع املاح موجود در آب را جدا کند. غشاء این فیلتر عملکرد طولانی تری را در جهت تصفیه آب نسبت به سایر فیلترهای ممبران دارد و یکی از قابل اطمینان ترین فیلترها در صنعت تصفیه آب به شمار می رود.

حضور کلر در آب ورودی به  فیلتر ممبران می تواند یکی از عوامل تخریب فیلتر ممبران باشد. بنابراین بهتر است آب قبل از ورود به این فیلتر تصفیه مقدماتی را پشت سر بگذارد.

فروش فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک

فروش فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ فیلمتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط