فرآیند تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون

تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون یکی از فرآیندهای مهم در تصفیه فاضلاب است و برای تصفیه انواع بسیار مختلفی از فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

برکه اکسیداسیون نوع دیگری از فرآیند لجن فعال متعارف است و شامل فرآیندهایی می باشد که طی آن هوادهی طولانی و اختلاط کامل فاضلاب صورت می گیرد.

سیستم های تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون شامل پیکره بندی یک یا چند کانال یا حوضچه های حلقوی شکل یا بیضی است که سیستم های هوادهی به صورت افقی یا عمودی در این سیستم ها نصب می شود.

در این حوضچه های هوادهی، گردش و تبادل اکسیژن فاضلاب صورت می گیرد که به کاهش بار آلودگی فاضلاب و تصفیه هر چه بهتر آن منجر می شود.

پکیج هایی که برای تصفیه فاضلاب به روش برکه های اکسیداسیون ساخته می شوند معمولا توانایی فاضلاب با دبی 37 تا 1900 متر مکعب در روز را دارند و با استفاده از آنها می توان حتی حجم بالایی از فاضلاب را تصفیه کرد.

در روش تصفیه فاضلاب برکه اکسیداسیون فاضلاب تمایل بیشتری برای عملکرد در شرایط هوادهی گسترده دارد و در طی این شرایط مدت زمان ماند هیدرولیکی و مواج جامد طولانی تر می شود، در نهایت این امر سبب می شود تا تجزیه مواد آلی فاضلاب به صورت کامل انجام شود.

تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون بیشتر در مواردی کاربرد دارد که در آن ها نیاز به حذف مواد مغذی باشد.

از این روش می توان برای تصفیه هر نوع فاضلابی که قابلیت تجزیه بیولوژیکی دارد استفاده کرد.

از ویژگی های قابل توجه این روش این است که طراحی این پکیج ها به صورتی است که می توان دی نیتریفیکاسیون و حذف فسفر را نیز انجام داد.

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش برکه اکسیداسیون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط