طراحی و تولید دیگ بخار

طراحی و تولید دیگ بخار

دیگ بخار یکی از تجهیزات مهم در صنایع برای حرارت دهی و تبدیل آب به بخار است. این تجهیزات دارای یک مخزن با بدنه و دیواره فلزی با مقاومت بالا است که شامل دو بخش است که عبارت اند از مخزن حرارت دهی و بخش بخار.

کار سیستم تصفیه آب دیگ بخار این است که ناخالصی های مضر را قبل از اینکه  وارد  دیگ بخار شود حذف می کند. از روش های متفاوتی  برای تصفیه آب بویلر استفاده می شود ولی در تمام موارد یک سیستم تصفیه آب پیشرفته عمل تصفیه را انجام می دهد.

دستگاه تصفیه دیگ بخار از چه سیستم های تشکیل شده است؟

فیلتراسیون

در اولین مرحله, آب از طریق چند واحد فیلتراسیون عبور می کند تا مواد معلق موجود در آن فیلتر شود. معمولا در این مرحله از میکروفیلترها استفاده می شود زیرا وسیله ای  مقرون به صرفه  برای جلوگیری از رسوب تجهیزات تصفیه آب است.

رزین سختی گیر

دستگاه  رزین سختی گیر برای حذف سختی آب استفاده می شود و مواد مضری مانند کلسیم و منیزیم را به صورت کامل از آب حذف می کند.

رزین حذف قلیایی

قلیایی موجود در آب می تواند باعث ایجاد کف در دیگ بخار شود بنابراین از رزین استفاده می شود.

کاربرد های دیگ بخار

کاربرد دیگ بخار در صنایع غذایی

کاربرد دیگ بخار در صنایع چاپ

کاربرد دیگ بخار در صنعت نوشیدنی

کاربرد دیگ بخار در صنایع شیمیایی و دارو سازی

کاربرد دیگ بخار در صنایع لبنی

طراحی و تولید دیگ بخار

طراحی و تولید دیگ بخار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط