رزین پرولایت (purolite) مدل c100

رزین پرولایت (purolite) مدل c100

رزین ها موادی در دستگاه های تصفیه آب می باشند که کاربرد آن ها نرم کردن آب های سخت است و فرایند تبادل یونی به عهده آن هاست.

برای سختی گیری آب ها از رزین های کاتیونی استفاده می شود که رزین های کاتیونی دارای دو دسته ضعیف و قوی می باشد. رزین پرولایت c100 در دسته قوی رزین های کاتیونی قرار می گیرد.

این مدل رزین از لحاظ کیفیت و قیمت یکی از بهترین ها و قویترین رزین ها است. این رزین در مصارف صنعتی و دستگاه های تصفیه آب صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما گاهی در دستگاه های خانگی استفاده می شود که خطر مسمومیت را افزایش می دهد پس نتیجه می گیریم بهتر است در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده نشود.

رزین پرولایت c100 در فرایند تبادل یون ها، یون های کلسیم و منیزیم را با یون های سدیم مبادله می کند. در زمانی که ظرفیت رزین برای نگهداری یون ها از دست برود رزین باید احیاء شود. این نوع رزین با استفاده از نمک احیاء می شود.

کیفیت نمک در طول عمر این رزین بسیار مهم است به طوری که به هیچ عنوان نباید از نمک ید دار استفاده کرد زیرا به رزین آسیب می زند و باعث از بین رفتن آن می شود.

در این صورت بجای نمک ید دار باید از نمک دریایی یا قرص نمک استفاده کرد. همچنین میزان سختی آب منطقه تاثیر بسیار مهمی در طول عمر این مواد دارد.

رزین پرولایت c100 توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده است. شرکت پرولایت یکی از بهترین و معروف ترین شرکت تولید کننده رزین در جهان می باشد.

چند نکته مهم در بهره برداری مفید و اصولی از رزین پرولایت c100 عبارتند از:

شرایط بهره برداری تاثیر مهمی دارد.

رزین باید به موقع احیاء و شستشو شود.

فشار مناسب آب برای ورود به سختی گیرها باید تنظیم شود.

سرعت جریان آب باید مناسب باشد.

و همین طور نمونه برداری در جهت کنترل کردن کیفیت آب در هنگام خروج از فیلتر بسیار لازم است.

رزین پرولایت (purolite) مدل c100

رزین پرولایت (purolite) مدل c100

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط