دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب برای کاربردهای صنعتی، کشاورزی و یا گلخانه ها، پرورش ماهی و غیره انتخابی بسیار مناسب است، به صورت کلی از این سیستم برای تامین آب شرب از آب لب شور نیز استفاده می کنند.

این دستگاه با به حداقل رساندن آلاینده های شیمیایی و املاح موجود در آب، می تواند آبی سالم و گوارا را تولید کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا یکی از طراحان و سازندگان معتبر دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس است که در ساخت این سیستم از بهترین تجهیزات و فیلترها استفاده می کند.

توان عملیاتی بالا، دقت بالا در تصفیه آب، هزینه انرژی کم، امکان بازگشت پساب خروجی از سیستم به محیط زیست یا بازیابی مجدد دستگاه از مزایا این دستگاه به حساب می آیند.

از دیگر کاربردهای دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب می توان برای تامین آب مقطر مورد نیاز در آزمایشگاه های صنعتی، تولید آب مورد نیاز در کارخانه های دارو سازی و لوازم آرایشی و برای تامین آب دیگ های بخار و مبدل های حرارتی استفاده کرد.

در ابتدای این دستگاه از یک بوستر پمپ برای تامین فشار لازم فیلترهای شنی و کربنی استفاده شده است، این پمپ خود نیز به همراه یک سوئیچ قطع کن می آید.

فیلترهای شنی و کربنی و فیلتر PP از مهم ترین فیلترهای پیش تصفیه در این دستگاه هستند و برای تصفیه مقدماتی آب مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ تامین کننده فشار ممبران، دوزینگ پمپ، فیلترهای ممبران صنعتی، سیستم شستشو خودکار ممبران، شیر برقی، فلومتر، سیستم میکس، پرشر سوئیچ، تابلو برق، گیج فشار و مخزن ذخیره از دیگر تجهیزاتی هستند که در این سیستم به کار برده شده اند.

نصب و راه اندازی و سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب عملیاتی بسیار تخصصی و فنی است و به هیچ عنوان نباید توسط فردی غیر از کارشناس تصفیه آب انجام شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس 750 متر مکعب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط