تصفیه فاضلاب به روش USBF

تصفیه فاضلاب به روش USBF

تصفیه فاضلاب و پساب های خروجی از صنایع مختلف یک امر بسیار مهم و ضروری است. دفع و تصفیه فاضلاب ها باید به بهترین شکل ممکن انجام گردد تا آلودگی های ناشی از آن وارد محیط زیست نشوند. روش های بسیار  متفاوتی در تصفیه فاضلاب ها وجود دارد که با توجه به مکان و شرایط و موارد استفاده از انواع مختلف آن بهره می برند. یکی از این روش ها تصفیه فاضلاب به روشUSBF  می باشد. به علت گستردگی آلاینده ها و آلودگی موجود در فاضلاب ها در هر شرایط و مکان از یک روش مناسب جهت تصفیه فاضلاب بهره می برند. به همین دلیل نمی توان روش های مختلف را نسبت به یکدیگر برتری داد.

تصفیه فاضلاب به روشUSBF  روشی کارآمد و علمی است که یک نوع سیستم لجن فعال متعارف می باشد. این روش با کمک منطقه بی هوازی و فیلتر لجن رو به بالا ترکیب شده است. این سیستم اجزاء متحرک کمتری نسبت به سایر روش ها دارد و در نهایت فضای اشغالی آن نیز کمتر می باشد. پکیج تصفیه فاضلاب لجن فعال از نظر ظرفیت محدودیت نداشته و در رنج بسیار گسترده ای از کاربردها قابل استفاده است. در این سیستم با بهره گیری از جداسازی آلاینده ها به روش ته نشینی ذرات معلق استفاده می کنند. واحد USBF در غلظت های بسیار بالا عمل کرده و در نتیجه راندمان سیستم تصفیه را بسیار بالا می برد.

در این پکیج فاضلاب پس از فرآیند بی هوازی در کف مخزن ته نشین می شود. پس از عملیات هوادهی نیز جریانی از مخلوط مایع وارد قسمت زلال سازی می شود و لجن های ته نشین شده نیز از سیستم خارج می شوند.

مزایا تصفیه فاضلاب به روشUSBF  :

  • کاهش هزینه های تصفیه فاضلاب
  • کاهش هزینه نگه داری از سیستم
  • عدم تولید بو نامطبوع در محیط
  • مورد تایید و ثبت شده
تصفیه فاضلاب به روش USBF

تصفیه فاضلاب به روش USBF

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط