تصفیه فاضلاب به روش RBC

تصفیه فاضلاب به روش RBC

تصفیه فاضلاب طی فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی صورت می گیرد. از آنجایی که فاضلاب ها در انواع مختلفی قرار می گیرند پس روش های متنوعی نیز برای تصفیه آن ها وجود دارد. یکی از روش های تصفیه فاضلاب که در تصفیه خانه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تصفیه فاضلاب به روش RBC (دیسک های بیولوژیکی گردان) است.

تصفیه فاضلاب به روش RBC  یکی از فرآیندهای تصفیه فاضلاب است که مجموعه ای از دیسک ها در فاضلاب به چرخش در می آیند. تکنولوژی RBC به طور محسوسی از نظر کنترل آلودگی، مسائل اقتصادی و انرژی در مقایسه با سایر روش ها تفاوت دارد.

در این روش به منظور انجام فعالیت های هوازی از دیفیوزرهای هوادهی استفاده می کند. این کار با چرخش دیفیوزرها صورت می گیرد. فرآیند هوازی در روش RBC به وجود اکسیژن نیاز دارد.

یکی از مزایای پکیج تصفیه فاضلاب به روش دیسک های بیولوژیکی گردان این است که اگر جریان فاضلاب ورودی به تصفیه خانه دارای نوسانات متغیر و شدیدی باشد، سیستم های RBC این جریان را به خوبی کنترل نموده و آن را تحمل می کنند و برای رساندن فاضلاب به حالت عادی در مقایسه با سایر روش ها با سرعت بیشتری عمل می کند.

در واقع این فرآیند در برابر جرم بالای بیولوژیکی و در برابر شوک های هیدرولیکی بسیار مقاوم است. پکیج تصفیه فاضلاب به روش RBC در مناطقی که از نظر فضا محدودیت دارند بسیار مناسب می باشد.  همچنین لجن تولید شده طی عبور از این سیستم قابلیت ته نشینی بسیار بالایی دارد و به سرعت در تانک ها ته نشین می شوند.

مزایای تصفیه فاضلاب به روش  RBC:

  • امکان توسعه دستگاه در کنار سیستم های لجن فعال وجود دارد.
  • این روش از تصفیه فاضلاب به اپراتورهای کمتری از نظر میزان کار و تخصص نیاز دارد.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر شوک های بار آلی و مواد سمی و نوسانات شدید فاضلاب.
  • ایجاد بوی نامطبوع در محیط بسیار کمتر از سایر روش ها.
  • بدلیل دارا بودن ظاهر مناسب می توان از این سیستم در کنار مناطق مسکونی استفاده نمود.
  • راندمان تصفیه 90% به بالا.
  • هزینه نگه داری بسیار کمتر نسبت به سیستم لجن فعال.
تصفیه فاضلاب به روش RBC

تصفیه فاضلاب به روش RBC

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط