تصفیه فاضلاب به روش ABR

تصفیه فاضلاب به روش ABR

در دهه های اخیر با افزایش تعداد صنایع، حجم فاضلاب تولیدی بسیار افزایش پیدا کرده است. فاضلاب و پساب خروجی از صنایع مختلف حاوی آلاینده ها و ناخالصی های بسیار فراوانی می باشد به همین جهت تصفیه و دفع نادرست آن مشکلات زیستی فراوانی را به وجود می آورد.

فاضلاب تولیدی که در مرحله تصفیه قرار می گیرد با آنالیزهای مختلف شناخته می شود و بهترین و مناسب ترین روش تصفیه برای آن در نظر گرفته می شود. یکی از روش های تصفیه فاضلاب، روش ABR است.

تصفیه فاضلاب به روشABR  یا راکتورهای بی هوازی نوعی تصفیه فاضلاب با سرعت بسیار بالا بوده که طی آن فاضلاب مورد نظر با عبور از میان تعدادی اتاقک به صورت بالا رونده و پایین رونده تصفیه می گردد.

هر کدام از اتاقک هایی که فاضلاب در آن ها مورد تصفیه قرار می گیرد شامل دو بخش بالا رونده و پایین رونده می باشند. در این اتاقک ها معمولا حجم و همچنین عرض بخش بالارونده سه برابر بخش پایین رونده می باشد.

سیستم تصفیه فاضلاب به روش ABR کاربرد فراوانی دارد و در بخش های مختلف جهت تصفیه فاضلاب از آن بهره می برند. این سیستم در تصفیه فاضلاب صنایعی که تغییرات احتمالی در میزان دبی و یا آلودگی آن ها رخ می دهد بسیار کاربردی است. در اکثر موارد این نوع روش تصفیه در فاضلاب اجتماعات کوچک و کم در آمد و همچنین فاضلاب مناطقی که با مشکل برق مواجه هستند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا تصفیه فاضلاب به روش ABR

  • توانایی مقابله و تصفیه فاضلاب با شوک های آلی
  • قابلیت تصفیه حجم وسیعی از فاضلاب با ویژگی های مختلف
  • تصفیه فاضلاب با دقت بالا و تثبیت هر چه بهتر لجن
  • احتمال بسیار کم گرفتگی سیستم
  • عدم وجود بخش های متحرک در سیستم تصفیه
تصفیه فاضلاب به روش ABR

تصفیه فاضلاب به روش ABR

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • سیستم تصفیه abr

مطالب مرتبط