تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی EC

تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی EC

تصفیه پساب و فاضلاب های ناشی از منازل و یا صنایع مختلف از اهمیت ویژه ای بهره مند است. زیرا در صورت دفع و تصفیه نادرست فاضلاب طبیعت بسیار در معرض خطر قرار می گیرد. جهت تصفیه فاضلاب روش ها و فرآیندهای مختلفی وجود دارد که هر کدام برای تصفیه انواع مختلف فاضلاب به کار برده می شوند.

یکی از روش های کاربردی و متداول در تصفیه فاضلاب، روش EC و یا تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی است. تصفیه فاضلاب به روش EC از فرآیند انعقاد شیمیایی به صورت خاص صورت می گیرد که فاکتورهای مختلف انعقاد از طریق منحل شدن آند با جریان بین الکترودهای آند و یا کاتد تشکیل شده و صورت می گیرد.

در تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی نیازی به اضافه کردن مواد شیمیایی جهت انعقاد و لخته سازی وجود ندارد. در این روش یون های انعقادی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و در عین حال مقدار حذف آلاینده ها بیشتر است. در واکنش تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی از راکتورهای کوچک بهره می برند و علاوه بر اینکه با محیط زیست بسیار سازگار است بلکه سرویس و نگه داری آن نیز بسیار آسان می باشد.

از تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی در صنایع مختلفی مانند رنگرزی، فاضلاب های نفتی و فاضلاب کشتارگاه ها بسیار بهره می برند.

سایر کاربردهای فاضلاب به روش EC

  • فاضلاب کارواش
  • فاضلاب های مکان های مسکونی ناشی از سینک های ظرفشویی و به غیر از فاضلاب های انسانی
  • فاضلاب کارخانجات رنگ و سایر کارخانجات و صنایعی که دارای مواد آلی بالا می باشند.

مزایا تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی

  • ابعاد کوچک و ساخت سریع
  • کمترین میزان ایجاد بوی نامطبوع در محیط اطراف
  • نگه داری و سرویس آسان
  • تولید لجن با غلظت پایین
  • امکان انتقال پکیج تصفیه فاضلاب به روش EC پس از نصب

تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی EC

تصفیه فاضلاب به روش انعقاد الکتریکی EC

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط