تصفیه آب برای صنعت چاپ

تصفیه آب برای صنعت چاپ

آب و مرکب دو عنصر مهم در صنعت چاپ است که به طور همزمان استفاده می شوند. آبی که در صنعت چاپ مورد استفاده قرار می گیرد باید عاری از هرگونه املاح اضافی و ناخالصی باشد.

زیرا اگر آب بسیار سخت باشد و مقدار یون های محلول یا غیر محلول موجود در آب از حد معین بیشتر باشد باعث پخش رنگ در غلتک های بعدی سیستم چاپ می شود.

ضمن اینکه زینک با مواد شیمیایی آغشته می شود و اگر املاح موجود در آب با مواد شیمیایی واکنش نشان دهند سبب بروز واکنش های شیمیایی خواهیم شد.

برای تصفیه آب دستگاه های چاپ متوسط نیازی به تهیه دستگاه های تصفیه آب صنعتی با دبی بالا نمی باشد، بلکه می توانید از یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کنید.

در واقع برای تامین آب مورد نیاز سیستم های چاپ بهتر است از دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کنید.

آب نقش مهمی در صنعت چاپ دارد، به این شکل که متن یا تصویری که قرار است بر روی صفحه ای از جنس آلومینیوم (زینک) قرار بگیرد با مواد شیمیایی آغشته شده است.

قسمت هایی که دارای متن و تصویر هستند مرکب را جذب می کند و دیگر قسمت ها که باید خالی باشد رطوبت را جذب می کند.

در دستگاه های چاپ رنگی ابتدا زینک به وسیله غلتک آب مرطوب شده و سپس غلتک رنگ بر روی زینک قرار می گیرد. پس از آن نقش روی زینک بر روی لاستیک چاپ قرار می گیرد.

استفاده از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در این صنایع بسیار مهم است، بنابراین انتخاب یک دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس برای تولید آب نسبتا خالص و برای کارکرد این دستگاه ها بسیار مهم است.

تصفیه آب برای صنعت چاپ

تصفیه آب برای صنعت چاپ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط