انواع نازل در فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

انواع نازل در فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

نازل ها در فیلتر شنی یکی از مهم ترین تجهیزات به شمار می روند. در کف فیلتر شنی نازل هایی با شیارهای متعدد قرار گرفته اند و هدف از قرار دادن و ساخت آن ها مانع از عبور شن و ماسه و در عین حال عبور آب می باشد. می توان گفت که دقت تصفیه آب در فیلتر شنی بسته به دقت نازل ها دارد.

نازل ها با مواد مختلفی ساخته می شوند و با توجه به جنس مواد طبقه بندی می شوند. نازل ها از نظر جنس به سه دسته تقسیم می شوند.

  • نازل برنجی :

نازل های برنجی با اینکه کیفیت بالایی دارند اما دارای معایبی نیز هستند که استفاده از این نوع نازل ها را کمتر کرده است اما با این وجود باز هم در برخی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. مواد اولیه ای که در ساخت این نوع نازلها استفاده می شود، آلیاژ برنج است که به مراتب هزینه این مواد بالا می باشد و درنتیجه قیمت نازل های برنجی نسبت به سایر نازل ها بالاتر می باشد. همچنین وجود برنج در سطح نازل ها با آب واکنش نشان می دهد .

برای ایجاد دقت بالا در نازل های برنجی نیازمند ماشین آلات می باشد گرچه می تواند دقت بالایی را در نازل های برنجی به وجود آورد (دقتی حدود 0.2 میلیمتر) اما این کارهزینه بر می باشد.

  • نازل پلاستیکی:

نازل های پلاستیکی در فیلترهای شنی و صنایع گوناگون بسیار مورد استفاده قرار می گیرند که دستگاه های تزریق پلاستیک دقت بسیار بالایی را در نازل ها ایجاد می کنند و می توان دقتی حدود 0.2 میلی متر را در مدت زمان کوتاهی با هزینه کمتری نسبت به نازل برنجی ایجاد کرد. همچنین پلاستیک ها سبب ایجاد خوردگی نمی شوند و اگر در محدوده دمایی که ظرفیت آن را دارند مورد استفاده قرار بگیرند از طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند.

  • نازل استیل:

 از نازل های استیل به علت اینکه هزینه آن ها به مراتب بالا می باشد فقط در مواردی که خوردگی بالا است مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع نازل در فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

انواع نازل در فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط