انواع آشغالگیرهای میله ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

انواع آشغالگیرهای میله ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

در اکثر تصفیه خانه های آب و فاضلاب، سیستمی به عنوان آشغالگیر جهت تصفیه و فیلتراسیون فیزیکی آب وجود دارد که با حذف جامدات و ذرات معلق درون آب علاوه بر اینکه کیفیت فاضلاب را بالاتر می برد بلکه با حذف این ذرات به آسیب رساندن از سیستم های تصفیه جلوگیری می شود.

در واقع آشغالگیرها به عنوان محافظی برای پمپ و سایر تجهیزات هوادهی، همزن ها و لوله ها است.

آشغالگیرها معمولا از میله هایی تشکیل شده اند که به صورت موازی کنار یکدیگر قرار گرفته اند و فاصله میله ها از نظر غربال به دو نوع ریز و درشت تقسیم شده اند.

آشغالگیرهای میله ای با چنگک دستی یکی از انواع آشغالگیرها است که ساختاری بسیار ساده دارد و با قرار دادن در داخل کانال های فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند.

فاضلاب ورودی آشغال های موجود در خود را در پشت میله های این سیستم به جا می گذارد و اپراتور با توجه به حجم آشغال های جمع شده و برای انتقال آنها به داخل سبد، با استفاده از چنگک آنها را پاک می کند.

آشغالگیرهای میله ای از نوع بازوی متحرک نیز در مسیر کانال های فاضلاب قرار می گیرند و همانند سایر آشغالگیرها از ورود ذرات و جامدات معلق به درون تصفیه خانه جلوگیری می کند.

در این نوع آشغالگیر همچنین با توجه به آشغال های موجود، می توان فواصل بین میله ها را تنظیم کرد. در آشغالگیرهای میله ای با بازوی متحرک برای جمع آوری و بالا آوردن آشغال ها از پشت آشغالگیر، از بازوی متحرک که دارای چنگکی مناسب است استفاده می کنند.

در واقع این روش به صورت کاملا اتوماتیک و بدون حضور اپراتور انجام می شود. پس از بیرون آوردن این آشغال ها آنها را معمولا به صورت مستقیم درون سبدی که در بخش بالایی آشغالگیر نصب شده است می ریزند.

انواع آشغالگیرهای میله ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

انواع آشغالگیرهای میله ای در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط