استاتیک میکسر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

استاتیک میکسر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

در سال های اخیر استفاده از استاتیک میکسرها برای تصفیه فاضلاب بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، به سبب ویژگی های قابل توجه و مزایا فراوانی که در استفاده از این تجهیزات وجود دارد از آنها برای بهبود راندمان تصفیه فاضلاب بهره می برند.

کاهش مصرف انرژی، بدون تاثیر گذاری منفی بر محیط زیست و تصفیه هر چه بهتر فاضلاب از ویژگی های استاتیک میکسر است.

در این روش اشغال فضا محدودتر می شود، استفاده از مواد شیمیایی کاهش می یابد و هزینه نصب و راه اندازی آن نیز مناسب است.

استاتیک میکسرها در صنعت تصفیه آب و فاضلاب کاربردهای بسیار مختلفی دارند و از آن در عملیات هایی نظیر استفاده از دوزینگ پمپ، پراکندگی، تبادل حرارتی و تشکیل امولسیون استفاده می شود.

استاتیک میکسرها بدون حرکت در جهت اختلاط و بهم زدگی ترکیبات تزریقی با فاضلاب کاربرد دارد و با استفاده از یک سری عناصر مشخص که دارای تنظیمات بسیار دقیقی هستند استفاده می کنند.

با استفاده از این میکسرها فاضلاب، غلظت یکنواختی پیدا می کند و دما و سرعت در مقطع جریان همگن و یکنواخت خواهند شد.

این پکیج شامل بخش لوله ای ساده، فلنج به همراه چند انژکتور، زانویی ها و قسمت های مربعی یا مستطیلی برای کانال ها و مجاری باز می باشند.

استاتیک میکسرها از نظر جنس نیز در انواع مختلفی چون کربن استیل، فولاد ضد زنگ و آلیاژهای مختلفی از جمله UPVC و FRP ساخته می شوند.

یکی از ویژگی های این میکسرها این است که بخش های مختلف به کار برده شده درون آن را می توان با توجه به هدف و صنعت مورد استفاده تغییر داد و شکل های مختلفی از آن را طراحی کرد.

همچنین میزان اختلاط مورد استفاده در این میکسرها تفاوت دارد و توسط کارفرما و با توجه به تغییر ضریب COV مشخص می شود.

استاتیک میکسر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

استاتیک میکسر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط