کار فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کار فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلتر مرحله 5 دستگاه تصفیه آب پست کربن نام دارد، این فیلتر به صورت اینلاین است و درون هوزینگ قرار نمی گیرد.

آب با گذشت از فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر بود بسیاری از ناخالصی ها را از دست می دهد و تصفیه می شود. برای تکمیل کردن این فرآیند و حذف ذرات کمی که در آب وجود دارد از فیلتر پست کربن استفاده می کنیم که مهم ترین کاربرد آن حذف طعم و بوی ناخوشایند آب است و آبی مطلوب تهیه می شود .

این فیلتر یک ورودی و یک خروجی دارد و با اتصالات فیتینگی می توان به صورت مستقیم شیلنگ را وارد دستگاه کرد که این راه آسان تر است.

در این ورودی و خروجی آب با گذر از سطح کربن ناخالصی های موجود در آن  از بین می رود و تا حدودی تصفیه می شود.

جنس این فیلتر از کربن اکتیو و گیاهی است و بدنه آن از جنس پلاستیک می باشد. ظرفیت تصفیه آب 10000 لیتر را دارد. این فیلتر در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ است و قطر داخلی آن 5/2 اینچ است. محدوده دمای آن 2 تا 38 درجه است و فشار آب ورودی 10 الی 40 psi و حداکثر سختی قابل قبول 250 tds است.

 فیلتر پست کربن وقتی آب از مخزن خارج می شود به تصفیه دوباره آن می پردازد و طعم و بوی بد آب را از بین می برد پس این فیلتر بعد فیلتر ممبران نصب شود.

 زمان تعویض این فیلتر را می توان از نامطلوب بودن طعم آب مصرفی دانست ولی توصیه می شود پس از گذشت 12 ماه تعویض شود.

کار فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کار فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط