هوزینگ ممبران تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

هوزینگ ممبران تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

فیلترهای ممبران نیمه صنعتی و صنعتی به صورت هوزینگی طراحی می شوند. بنابراین وجود محفظه ممبران یا هوزینگ ممبران برای قرار گرفتن این فیلتر در دستگاه ضروری است.

از آنجایی که فیلتر ممبران تحت فشار بالایی قرار دارد، محفظه آن نیز باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا دچار آسیب های ناشی از فشار بالای آب قرار نگیرد.

هوزینگ ممبران نیمه صنعتی 400 گالن برای قرار گیری انواع ممبران های نیمه صنعتی 400 گالن مناسب می باشند.

از آنجایی که حجم فیلتری که در این محفظه قرار می گیرد نسبت به سایر ممبران ها بیشتر است می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با تعداد بالاتر استفاده کرد.

این هوزینگ دارای یک ورودی و دو خروجی متمایز است. ورودی محفظه ممبران به پمپ تصفیه می رسد و آب خروجی از پمپ با فشار بسیار بالا وارد این محفظه می شود.

تمامی مواد به کار برده شده در ساخت این هوزینگ علاوه بر اینکه دارای گرید غذایی می باشند، از نظر استقامت نیز در درجه مطلوبی قرار دارند.

بنابراین در برابر فشار بالای آب و همچنین محدوده گسترده ای از دما از توان بالایی برخوردار است.

این محفظه معمولا پس از سه فیلتر پیش تصفیه و در مرحله چهارم از سیستم نصب می شود و خروجی آن به دو بخش تقسیم می شود.

آب تصفیه شده و سالم که پس از گذراندن سایر مراحل تصفیه در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و پساب و یا فاضلاب تولیدی که مستقیما به فاضلاب می ریزد.

از آنجایی که این محفظه برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود، اندازه دهانه ورودی و خروجی آن نسبت به سایر هوزینگ ها بزرگتر است. زیرا آب با حجم بیشتری به این محفظه وارد می شود.

هوزینگ ممبران تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

هوزینگ ممبران تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط