محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس برای محدود کردن جریان پساب خروجی از هوزینگ فیلتر ممبران از قطعه ای به نام فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان یا محدود کننده فاضلاب (Flow Restrictor) استفاده می شود.

در واقع این قطعه نقش بسیار مهمی در دستگاه دارد و عدم وجود آن به صورت کلی دستگاه را با اختلال مواجه می کند.

محدود کننده فاضلاب بر اساس میزان فاضلابی که در هر دقیقه خارج می کنند در انواع مختلف خانگی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند.

محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی در هر دقیقه تنها اجازه خروج 1200 سی سی پساب را می دهد و در اغلب موارد در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ظرفیت خروج پساب از این قطعه بالا است و برای دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس خانگی کاربردی ندارد.

در اغلب موارد برای فیلترهای ممبران نیمه صنعتی 200 گالن و در شرایط آب شهری با سختی نسبتا بالا می توان از یک محدود کننده فاضلاب 1200 استفاده کرد.

انتخاب این قطعه با عدد مناسب تاثیر بسیاری در عملکرد دستگاه دارد و اگر به درستی انتخاب نشود، می تواند فرآیند تصفیه آب در دستگاه را با اختلال مواجه کند.

همچنین گرفتگی و خرابی این قطعه می تواند عملکرد دستگاه را بسیار پایین آورد و هزینه های نگه داری از دستگاه را به سبب آسیب به ممبران بالاتر ببرد.

یکی از مزیت های محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی این است که در محل ورود و خروجی آن از اتصالات فیتینگی استفاده شده است.

می توان شیلنگ تصفیه را به راحتی به آن متصل کرد. برای اطمینان از عدم نشتی آب می توانید از خار فیتینگی برای محکم تر کردن اتصال استفاده کنید.

محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب 1200 سی سی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط