فروش فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فروش فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از سه فیلتر پیش تصفیه استفاده می شود که عبارتند از:

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

 در مرحله اول فیلتراسیون در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از فیلترهای الیافی استفاده می شود. این فیلترها 20 اینچ اسلیم هیتند و در داخل هوزینگ قرار می گیرند. جنس فیلترهای الیافی پلی پروپیلن بوده و قادر به حذف گل و لای، شن و ماسه، قارچ، لجن و زنگ لوله ها است.

 طول عمر فیلترهای الیافی تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا 3 ماه است که این مدت می تواند تحت تاثیر عوامل زیادی چون میزان آب مصرفی و میزان آلاینده های موجود در آب متفاوت باشد.

فیلتر کربن گرانول دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دومین فیلتر در دستگاه های تصفیه  آب نیمه صنعتی، فیلتر کربن گرانول است. این فیلترها به صورت کارتریجی درون هوزینگ دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی تعبیه می شوند. مهم ترین عملکرد این فیلترها حذف بو و طعم نامطبوع آب است.

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در مرحله سوم فیلتراسیون دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از فیلترهای کربن بلاک استفاده می شود، این فیلترها برخی آلاینده های موجود در آب را مثل کلر و مشتقات آن، برخی فلزات سنگین و مواد آلی موجود در آب را از بین می برند.

طول عمر فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا 9 ماه است.

میزان سختی آب ، میزان آب مصرفی ، کیفیت فیلتر کربن گرانول ، کیفیت فیلتر الیافی ،  کیفیت فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ازمواردی است که در طول عمر فیلتر کربن بلاک موثر هستند.

فروش فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فروش فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط