عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر

دستگاه های تصفیه آب بر اساس ظرفیت شامل دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می شوند. یکی از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر است که کلیه آلودگی ها نظیر املاح و نمک های مضر و سختی آب و همچنین گل و لای و ذرات کلوئیدی معلق در آب را کاملا از بین می برد و قابلیت تولید روزانه 600 گالن آب تصفیه شده را دارد.

البته دستگاه های نیمه صنعتی بیشتر از این هم موجود است. بعلت ظرفیت بالایی که دارد و همانطور که از نامشان پیداست می توان از آن در اماکن عمومی همانند ادارات ،رستوران ها، کافی شاپ، مدارس  که رفت و آمد زیادی وجود دارد استفاده کرد.

دستگاه نیمه صنعتی لونا واتر همانند دستگاه تصفیه آب خانگی شامل فیلتر الیافی، فیلتر کربن فعال و فیلتر کربن بلاک است با این تفاوت که سایز این فیلترها بزرگتر است در نتیجه داخل هوزینگ های 20 اینچی جامبو که رنگ آبی مات است قرار می گیرند.

همچنین دارای ممبران نیمه صنعتی 200 گالنی است که توان تصفیه آب را با دقت 0.0001 را دارد و سپس فیلتر نیمه صنعتی پست کربن برای تصفیه نهایی قرار دارد که روی طعم و مزه آب اثر می گذارد که تمام این اجزا همانند دستگاه تصفیه آب خانگی بر روی براکت قرار می گیرد.

آب خروجی این دستگاه معمولا تا 99% تصفیه شده است.

از آنجایی که فیلتر ممبران اهمیت بالایی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارد از ضد رسوب آنتی اسکالانت برای افزایش عمر ممبران استفاده می شود و همچنین باید از فیلترهای پیش تصفیه خوب استفاده کرد چون اگر فیلترهای پیش تصفیه خوب عمل نکنند عمر ممبران نیز کوتاه تر می شود.

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط