دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و خانگی اسمز معکوس از نظر تجهیزات به کار برده شده و فیلترهای مورد استفاده شده در سیستم تقریبا مشابه با یکدیگر عمل می کنند.

ظرفیت بیشتر تولید آب در طول شبانه روز و حجم بیشتر دستگاه و تجهیزات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از تفاوت های بارز بین این دستگاه ها با سایر دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd با استفاده از روش نوین و پیشرفته اسمز معکوس کار می کند.

این دستگاه با ظرفیت تولید 200 گالن آب در طول شبانه روز قابلیت استفاده در برخی مدارس، رستوران ها، هتل ها، مراکز درمانی، ادارات و تمامی مراکزی که روزانه به تقریبا 200 گالن آب تصفیه شده برای شرب نیاز دارند، مناسب است.

در این دستگاه از یک فیلتر ممبران با دقت 0.0001 میکرون و با ظرفیت 200 گالن استفاده شده است، البته 200 گالن ظرفیت اسمی فیلتر است و در عمل ممکن است مقدار آب تولید شده از دستگاه کمی کاهش یابد.

علاوه بر فیلتر ممبران از سه فیلتر پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک برای تصفیه آب در این دستگاه استفاده شده و پس از ممبران از یک فیلتر پست کربن برای بهبود طعم آب خروجی استفاده کرده اند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd دارای بدنه ای از جنس فلز است و از نظر مقاومت در درجه بسیار بالایی قرار دارد.

این براکت دارای چرخ هایی است که باعث شده تا نصب و جابه جایی دستگاه با سهولت بیشتر انجام شود.

اتصالات فیتینگی با عایق بندی قوی، پمپ قوی و کم صدا 36 ولت، سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین، آداپتور، شیر برقی، هوزینگ های بسیار مقاوم به رنگ آبی مات و شیلنگ مرغوب از دیگر متعلقاتی است که به همراه این دستگاه می آیند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هایجنیک مدل RO200G-lnd

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط