دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس است که برای مکان های اداری، تجاری، کلینیک ها، مدارس و غیره مناسب می باشد.

در واقع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی برای مکان هایی مناسب است که مصرفشان در طول شبانه روز بیشتر از مصارف خانگی و کمتر از مصارف صنعتی است که دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS جزء این دسته می باشد و در طول شبانه روز حدود 400 گالن معادل با 1500 لیتر آب تولید می کند.

زینود (Xinode) یکی از کمپانی هایی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی پرداخته است و در ساخت آنها از بهترین مواد و آلیاژ استفاده کرده است.

یکی از تفاوت های عمده ای که دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS با دیگر دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارد در ابعاد فیلترهای پیش تصفیه و براکت آن است.

ظاهر این دستگاه مانند دستگاه های تصفیه آب خانگی است اما قدرت و توان یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را دارد.

مشخصات فنی :

وزن : 18 کیلوگرم
ظرفیت : 400 گالن در طول 24 ساعت
ابعاد : طول 35 سانتیمتر، عرض 25 سانتیمتر و ارتفاع 49 سانتیمتر
جنس بدنه : فلزی مستحکم با رنگ کوره ای استاتیک بدون زنگ زدگی
تعداد فیلترها : 5
مجهز به فیلتر ممبران 400 گالنی
فشار پمپ : 150 psi
ولتاژ برق ورودی : 220 ولت
حداقل و حداکثر دما : 5-53 درجه سانتیگراد

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی زینود مدل ASI-4001PS

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط