مخزن هوایی ذخیره آب

مخازن هوایی ذخیره آب یا  Airwater Tank برای استفاده در شبکه های آب آشامیدنی، آب خام، فاضلاب و آبیاری با کیسه یا بدون کیسه طراحی و ساخته شده اند. مخزن هوایی ذخیره آب باعث محافظت از لوله ها در برابر تغییر فشار(مثبت یا منفی) ناشی از شروع/ توقف پمپ ها یا باز و بسته شدن دریچه ها می شود. آنها همچنین فشار یک سیال را در یک سیستم معین حفظ می کنند بدون آنکه نیاز به راه اندازی مداوم پمپ باشد به این ترتیب موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از فرسودگی پمپ می شود. مخازن هوایی ذخیره آب در استیل کربن با سطح عملیات داخلی یا از جنس استنلس استیل ( فولاد ضد زنگ ) ساخته می شوند.

مخازنی که از فولاد ضد زنگ ساخته شوند مخازن بسیار محکمی هستند و نسبت به تغییرات فشار حساسیت کمی دارند. عملیات سطح داخلی بسته به ترکیب مایع موجود در آن انتخاب می شود.

عملیات سطح بیرونی ابتدا از فولاد تهیه شده و سپس به وسیله ی یک رنگ اولیه و بعد رنگ مورد نظر مشتری رنگکاری می شود. مخازن Airwater می توانند به صورت اختیاری با کیسه داخلی پلی اورتان یا بوتیل ساخته شوند. مخازن Airwater با کیسه های داخلی دارای شبکه ضد اکستروژن برای محافظت کیسه در برابر صدمات ناشی از فشارهای منفی و همچنین برای محافظت کیسه از ورود ذرات بزرگ جامد که ممکن است باعث آسیب به کسیه شود، می باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط