رفع رسوب پکیج

رسوب را احتمالا همه ی شما مشاهده کرده اید. ماده ای سفید رنگ که در جداره کتری و سماور به وفور دیده می شود. اما رسوب از چه موادی تشکیل شده است؟ و این رسوب در چه دستگاه هایی ممکن است مشاهده شوند و چه خطراتی را در پی دارند؟

رسوب در واقع ترکیبی از کربنات، سولفات کلسیم و منیزیم است. که اصولا هنگامی که آب سختی داشته باشد، در اثر حرارت دادن از حالت محلول به حالت نا محلول می رود.

رسوب در دونوع خانگی و صنعتی مشاهده می شود. رسوب خانگی در پکیج، آبگرمکن، موتورخانه، شیرآلات، لوله ها، سماور و کتری دیده می شود. رسوبات اثرات سوئی دارند از جمله اینکه:

باعث کاهش قطر لوله ها و همچنین باعث پوسیدگی و خردگی جداره ها و لوله ها می شود، و مشکلات دیگری از این قبیل نیز ممکن است به وجود آید. اما برای پیشگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی از سختی گیرها و ضد رسوب ها استفاده می شود.

سختی گیر یا ضد رسوب ها در انواع مختلف سختی گیرهای مغناطیسی، الکترونیکی، رزینی و.. مشاهده می شوند که نحوه ی عملکرد و طریقه ی نصب سختی گیرها و عناصر تشکیل دهنده هر یک با دیگری فرق دارد.

برای اطلاع از انواع سختی گیر ها و نحوه ی استفاده از آنها می توانید از طریق تلفن های زیر از اطلاعات مشاوران و متخصصان در شرکت کاسپین ارتباط عرشیا بهره گیرید.

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط