بایگانی دسته: سیلیس

خرید و فروش انواع سیلیس دانه بندی

تعویض سیلیس فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

تعویض سیلیس فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

فیلتر شنی یکی از مهم ترین مراحل تصفیه آب را در تصفیه خانه های آب و فاضلاب بر عهده دارد. درون مخازن تحت فشار فیلتر، شن های سیلیس قرار گرفته اند. در واقع عمل تصفیه را سیلیس ها انجام می دهند. آب ورودی با گذر از این ذرات سیلیس آلاینده ها و ذرات معلق موجود در خود را از دست می دهد و سپس از مخزن حاوی سیلیس خارج می شود. کارشناسان و مهندسان با توجه به کیفیت شن های سیلیس در فیلتر شنی زمان تعویض آن ها را بین 5 تا 10 سال پیشنهاد می دهند.

گاهی دیده می شود که سیلیس ها تا 20 سال بدون اینکه تغییر شکلی داده باشند به کار خود ادامه می دهند اما نکته قابل توجه این است که سیلیس ها دیگر کارایی مناسب را جهت فیلتراسیون ندارند.

در ابتدای کار، شن های سیلیس بسیار زبر هستند و این زبری خود سبب می شود تا فرآیند جذب ذرات بهتر صورت بگیرد اما با گذشت مدت زمانی به مرور زبری شن ها کمتر می شود و در نهایت راندمان فیلتر پایین می آید و این بدین معنا است که فیلتر باید بیشتر کار کند تا بتواند بازدهی اولیه را داشته باشد.

یافته ها و تحقیقات نشان می دهد که شن های سلیس پس از 5 سال توان جذب ذرات معلق و آلودگی ها را ندارند و آب خروجی از عملیات بک واش کاملا تمیز نمی شود در نتیجه چرخه فیلتراسیون کوتاه شده و نیاز به عملیات بک واش افزایش پیدا خواهد کرد.

فیلتر شنی های اتوماتیک یکی از مناسب ترین گزینه ها برای انتخاب فیلتر شنی است. این فیلترها به صورت خودکار و اتوماتیک زمان بک واش و شستشو فیلتر شنی را تعیین می کنند و سیستم را در وضعیت بک واش و شستشو قرار می دهد. این فیلترها بدون نیاز به اپراتور کار می کنند اما به طبع هزینه ابتدایی بالاتری نیز دارند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده بهترین سیلیس ها با درجه بندی های مختلف است.

تعویض سیلیس فیلتر شنی
تعویض سیلیس فیلتر شنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

دستگاه کلریناتور در تصفیه آب

دستگاه کلریناتور در تصفیه آب :

دستگاه کلریناتور یکی از متداول ترین روش های مورد استفاده در ضد عفونی آب و فاضلاب بیش از 100 سال است که در کاهش بیماری ها در سراسر جهان نقش اساسی دارد. بسیار موثر در برابر بسیاری از عوامل بیماری زاست که به یک انتخاب عالی تبدیل شده است زیرا آب آشامیدنی مورد نیاز را فراهم می کند، از نظر عملیاتی قابل اعتماد است و به طور معمول مقرون به صرفه ترین گزینه ضد عفونی است.

دستگاه کلریناتور در برابر بسیاری از باکتری های بیماری زا موثر است اما با دوز نرمال باعث از بین رفتن همه ویروس ها، کیست ها یا کرم ها نمی شود. هنگام ترکیب با تصفیه، کلریناتور یک روش عالی برای ضد عفونی کننده منابع آب آشامیدنی است.

روش های مختلفی برای دستیابی به کلریناتور وجود دارد، از جمله گاز کلر، هیپوکلریت سدیم تجاری، هیپوکلریت سدیم در محل تولید و هیپو کلریت کلسیم (قرص یا پودر). در این میان گاز کلر متداولترین شکل است.

طبق شورای شیمی آمریکا، 84% از سیستم های بزرگ آب آشامیدنی و 61% سیستم های آب آَشامیدنی کوچک از گاز کلر به عنوان حداقل یکی از ضد عفونی کننده های آنها استفاده می کنند.

آزمایش آب برای کیفیت بیولوژیکی :

کیفیت بیولوژیکی آب آشامیدنی با آزمایش باکتری های گروه کولیفرم تعیین می شود. این ارگانیسم ها در دستگاه روده حیوانات خونگرم و در خاک یافت می شوند. حضور آنها در آب حاکی از آلودگی بیماری زا است. استاندارد برای باکتری های کولیفرم در آب آشامیدنی کمتر از 1 کلنی کلیفرم در 100 میلی لیتر نمونه (<1/100 ml) است.

درمان کلر :

کلر به راحتی با مواد شیمیایی حل شده در آب، میکروارگانیسم ها، حیوانات کوچک، مواد کارخانه، مزه ها، بو و رنگ ترکیب می شود. افزودن کلر کافی به آب برای تامین نیاز کلر و تامین ضد عفونی باقیمانده حائز اهمیت است.

کلری که با سایر مولکول های موجود در آب ترکیب نمی شود، کلر آزاد ( باقیمانده ) نامیده می شود و نقطه شکست آن نقطه ای است که کلر آزاد برای ضد عفونی مداوم در دسترس است. یک سیستم ایده آل کلر را با غلظت 0.3 تا 0.5 میلی گرم تهیه می کند.

کلرهای مورد استفاده برای ضد عفونی کردن :

سیستم های آب عمومی از کلر به صورت گازی استفاده می کنند که برای مصارف خانگی بسیار خطرناک و گران است. سیستم های خصوصی از کلر مایع (هیپوکلریت سدیم) یا کلر خشک (هیپوکلریت کلسیم) استفاده می کنند. برای جلوگیری از رسوب سختی در تجهیزات ، تولید کنندگان توصیه می کنند هنگام تهیه محلول های کلر از آب نرم، تقطیر شده یا آب معدنی شده استفاده کنند.

دستگاه کلریناتور در تصفیه آب
دستگاه کلریناتور در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب  با کادری مجرب  در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

خرید سیلیس ملایر

واژه silicis از سنگ چخماق گرفته شده‌ است. سیلیس یکی از مواد اولیه اصلی در صنایع کشور است و اهمیت بسیار زیادی در چرخه اقتصادی کشور دارد. ملایر که در استان همدان می باشد به عنوان قطب تولید سیلیس کشور شناخته شده است. ادامه خواندن خرید سیلیس ملایر

فروش سیلیس میکرونیزه

فروش سیلیس مکرونیزه توسط شرکت انجام میگیرد. سیلیس یک ماده معدنی است که در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارد و به صورت دانه بندی شده ریز یا درشت، عرضه می گردد. بسته به این که نیاز ما چه باشد سیلیس می تواند  به ذرات کوچک حتی تا چند میکرون تبدیل شود. ادامه خواندن فروش سیلیس میکرونیزه

کاربرد سیلیس در بتن

سیلیس در صنایع مختلف از جمله: شیشه سازی، چینی سازی، تولید فروسیلیس، سرامیک سازی، تولید آجر ماسه آهکی، ریخته گری، تولید سیلیکات سدیم، تولید دیگر مواد سیلیسی، به عنوان نیمه هادی در صنعت الکترونیک و تولید پشم شیشه کاربرد دارد. همچنین کاربرد سیلیس در بتن سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ادامه خواندن کاربرد سیلیس در بتن