نازل پلاستیکی مخازن سختی گیر

نازل پلاستیکی مخازن سختی گیر

مخازن سختی گیر یکی از فیلترهای بسیار پرکاربرد هستند که در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و در برخی موارد به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن سختی گیر دارای تجهیزات مختلفی هستند و انواعی از شیرها و لوله ها و اتصالات در آنها به کار برده شده است.

نازل یکی از مهم ترین قطعات به کار برده شده در مخازن سختی گیر است، این قطعات در کف مخزن سختی گیر رزینی نصب می شوند و وظیفه دارند در زمان کار مخزن، آب را جمع آوری کنند و در حین بک واش، آب را در کل مخزن پخش کنند.

نازل ها دارای منافذی ریز هستند و این منافذ از فرار رزین های موجود در سختی گیر به خارج از مخزن جلوگیری می کنند. در صورتی که نازل سختی گیر بشکند موجب می شود تا رزین از مخازن خارج شود و مخزن سختی گیر پس از مدتی دچار کمبود رزین می شود.

نازل های پلاسیکی معمولا در مخازن سختی گیر مورد استفاده قرار می گیرد، البته نازل ها از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم می شوند اما نوع پلاستیکی یکی از نازل های رایج می باشد.

با استفاده از نازل های سختی گیر جریان آب یکنواخت می شود و در مراحل بک واش و احیاء بسیار مطلوب عمل می کند.

جنس این نازل ها از مواد پلی پروپیلنی فشرده می باشد و مقاومت بالایی در برابر دما و فشار آب دارند. نازلی که برای دستگاه های سختی گیر مورد استفاده قرار می گیرد.

با نازل هایی که برای مخازن فیلتر شنی و فیلتر کربنی مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. این تفاوت به دلیل شیار و فاصله بین نازل است که در نازل های مخازن سختی گیر بسیار ریزتر می باشد.

نازل پلاستیکی مخازن سختی گیر

نازل پلاستیکی مخازن سختی گیر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط