فروش گیج فشار 450 PSI HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی

فروش گیج فشار 450 PSI HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی
گیج فشار HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی یک فشار سنج یا گیج فشار با حداکثر میزان درجه بندی فشار تا 450 PSI به عنوان یکی از ابزارهای بسیار دقیق برای سنجش و آگاهی از فشار آب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و یا صنعتی اسمز معکوس است.

البته این گیج نه تنها در پشت ممبران بلکه در بخش های مختلف دستگاه تصفیه آب صنعتی نصب می شود تا بتوان از فشار نقاط مختلف دستگاه آگاه شد.

برای مثال می توان از این گیج بعد از فیلتر شنی و یا قبل از فیلترهای الیافی یا نخی استفاده کرد.

این گیج همان گونه که گفته شد برای اندازه گیری فشار آب خروجی از پمپ و ورودی به ممبران نیز بسیار مناسب است و زمانی که دستگاه روشن است و شروع به کار می کند.

گیج فشار با تکان دادن عقربه فشار آب را به طور دقیق نشان می دهد، بنابراین عدد به نمایش درآمده توسط گیج می تواند به مصرف کننده و یا تعمیر کار به کنترل وضعیت هرچه بهتر دستگاه کمک کند.

جنس بدنه این گیج از استیل بسیار با کیفیت است و درجه بندی آن با psi و کیلوگرم بر سانتی متر مکعب نمایش داده می شود.

گیج فشار HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی از نوع روغنی است و درون آن با روغن گلیسیرین پر شده است و در واقع روغن موجود در این گیج سبب می شود تا اثر پالش های فشار و ارتعاشات خنثی شود و بدین ترتیب عقربه گیج بدون لرزش نتایج دقیق تری از فشار آب را به نمایش می گذارند.

این گیج از طول عمر بالایی برخوردار است و برای سنجنش فشار آب تنها در سیستم های نیمه صنعتی و صنعتی کاربرد دارد. این گیج نسبت به انواع گیج های فشار خشک، قابلیت و طول عمر بالاتری نیز دارد.

گیج فشار 450 PSI HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی

فروش گیج فشار 450 PSI HYDRO-FLOW دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط