کندانسور تبخیری چیست ؟

کندانسور تبخیری چیست ؟

کندانسور در صنعت تصفیه آب یکی از تجهیزات مهم و کاربردی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه انواع مختلفی دارد اما به صورت کلی هدف آنها یکی است.

کندانسور تبخیری در واقع دستگاهی است که در مصرف آب بسیار صرفه جویی می کند و دستگاهی است که از ترکیب دو سیستم کندانسور آبی و برج خنک کننده بدست آمده است.

در دستگاه های کندانسور تبخیری از آب و هوا استفاده می شود و آب از تشتک پایینی کندانسور به نازل ها می رسد و بعد از پاشش آب بر روی کویل کندانسور، پمپ های دستگاه و دمنده ها به وسیله موتوری مشترک به حرکت در می آیند و شروع به کار می کنند.

در این دستگاه ها موتور اصلی مشترک است در حالی که در سایر سیستم ها موتور جداگانه های برای بخش های مختلف سیستم به کار برده می شود. در این دستگاه های قطره گیرهایی که در بالای نازل ها قرار گرفته اند از ورود قطرات آب به دمنده کاملا جلوگیری می کنند.

ویژگی کندانسور تبخیری :

ابعاد کندانسور و اجزاء تشکیل دهنده کندانسور به جهت سهولت ساخت و خدمات پشتسیبانی کاملا استاندارد تهیه می شوند.
کلیه اتصالات و تجهیزاتی که در کندانسور های تبخیری به کار برده شده اند، جهت حداکثر راندمان بهینه شده اند.

کویل های به کار برده شده در کندانسور قبل از اینکه به مصرف کننده تحویل داده شوند، توسط گاز نیتروژن با فشار مناسب شارژ می شوند.

مجموعه گردش آب در کندانسورهای تبخیری بهینه شده است که این خود تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف آب دارد.

کندانسور تبخیری چیست ؟

کندانسور تبخیری چیست ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط